0
0,00 €

Nástraha SEBILE AT Minnow

Nástraha SEBILE AT Minnow

Produkt nie je v predaji!

Hlavný kód: 32255CC
Výrobca/značka: SEBILE
Prevedenia produktu nižšie
Doprava zadarmo

DOPRAVA ZADARMO Pri objednávke od 50 €.

Dodanie tovaru do 24 hodín

DORUČENIE DO 24 HODÍN Tovar skladom doručíme do 24 hodín.

Vzhľadom na zvýšený nápor počas COVID pandémie môže doručenie meškať.

Rybárske potreby na splátky

PREDAJ NA SPLÁTKY Nákup na splátky cez Quatro.

Zľavový program OKfish.sk

ZLATÁ RYBKA Ušetrite už pri 1. nákupe

Prevedenia

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnotení: 0 počet recenzií: 0

Nástraha SEBILE AT Minnow, popis

S touto gumenou nástrahou môžete zvoliť akúkoľvek techniku, v sladkej alebo slanej vode. Drop shot, montáž s jigovým háčikom, so záťažou mimo háčik, vertikálna prívlač alebo klasické priťahovanie nástrahy, na všetko Vám teraz postačuje AT Minnow!

AT Minnow je gumená rybička vyrábaná v 6 veľkostiach (65, 85, 100, 120, 150 and 250mm) a 6 starostlivo vybraných farbách. Táto nástraha vyniká nad ostatnými v mnohých ohľadoch. Nástraha má veľmi prirodzený pohyb vďaka mäkkému materiálu. Napriek tomu je dostatočne odolná a vydrží útok a zdolávanie niekoľkých rýb.

V tele AT Minnow sa nachádza niekoľko otvorov a malých dierok, ktoré ponúkajú množstvo spôsobov nastraženia. Dierka v papuľke nástrahy slúži na jednoduchšie napichnutie jigového háčika. Otvor na chrbáte umožňuje použitie s montážou "Texas Rig". Dva otvory sú umiestnené na spodnej strane gumenej nástrahy. Jeden z nich, ten pod hlavou, je špeciálne navrhnutý na umiestnenie záťaže. Druhý, nachádzajúci sa za bruškom nástrahy, je určený na umiestnenie Soft Weight systému (Sébile).

Nástraha je ukončená štvorcovou chvostovou plutvou, ktorá vydáva jemné ale veľmi atraktívne vibrácie. Malá dierka vo chvoste nástrahy slúži na umiestnenie prídavného háčika. To zvyšuje úspešnosť lovu hlavne v dňoch, kedy predátori berú veľmi jemne a okusujú iba chvostíky nástrah. Existuje viac ako 20 rôznych spôsobov nastraženia a použitia nástrah AT Minnow.

AT Minnow je nástraha, ktorú je použiteľná kedykoľvek počas roka. V závislosti od zvoleného spôsobu nastraženia, s nástrahou je možné chytať šťuky v zarastených zátokách, zubáče vertikálnym spôsobom a s najmenšími veľkosťami aj pstruhy a ostrieže. Účinným spôsobom je aj drop shot, montáž bez priamej záťaže, či montáž s jigovým háčikom. Spôsob vedenia nástrahy závisí od zvolenej techniky lovu. Na vertikálne chytanie odporúčame skôr malé, pomalšie pohyby nástrahy.

Ako bolo spomenuté, AT Minnow je univerzálna nástraha, účinná na všetkých sladkovodných dravcov (pstruh, ostriež, black bass, šťuka, zubáč, hlavátka, sumec). Na výber je 6 veľkostí, ktoré si volíme v závislosti od zvolenej techniky lovu a druhu ryby na ktorú je lov zameraný. AT Minnow skvele pracuje pri chytaní na mori technikou vertikálnej prívlače, trollingu ako aj klasickým spôsobom rýchleho priťahovania nástrahy v rôznych hĺbkach. V Severnom mori je táto nástraha účinná na tresky obyčajné a tresky tmavé, tresky polak, ostrieže, ale aj Halibuty (s najväčším 250mm modelom).

Dĺžka 12cm, balenie 1ks.
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 50 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

Zákaznícka podpora ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Ak potrebujete poradiť ohľadne výberu rybárskeho náradia alebo vašej objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.sk, alebo nám zavolajte na 0915 830 641.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.