0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00

Rybky v náleve - nástraha na prívlač

Rybky v náleve sú mŕtve druhy malých rybiek naložené v špeciálnom náleve. Sú dostatočne pevné a aromatické. Lovíme s nimi rovnako ako s bežnu mŕtvou rybkou, čiže na plavák, ťažko, feeder a pod. Ich veľkou výhodou je spomínaná pevnosť, čiže nerozpadáva sa na háčiku alebo montáži. Ďalšou výhodou je to, že sú takmer aboslútne zdravotne nezávadné a neplatí pre ne zákaz lovu na rybku prinesenú z iného revíru.

NAJPREDÁVANEJŠIE

1.

Plotice v náleve

Preprarované plotice v náleve, sú tvrdšie, majú dokonale zachovalé plutvičky a perfektnú farbu, veľkosť cca 10cm, v balení 10ks. Mnoho výrobcov umelých nástrah sa snaží o čo najdokona

zistiť dostupnosť
11,50 €
  • Vybrať podľa ceny
  • Vybrať podľa značky
0 €
0 €
  • NAJOBĽÚBENEJŠIE
  • NAJNOVŠIE
  • NAJLACNEJŠIE
  • NAJDRAHŠIE
Položiek: 1
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 50 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

Zákaznícka podpora ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Ak potrebujete poradiť ohľadne výberu rybárskeho náradia alebo vašej objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.sk, alebo nám zavolajte na 0915 830 641.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.
16 rokov
s vami ...

Príbeh vzniku e-shopu OKfish je spojený s rybárskym časopisom Slovenský RYBÁR. Jeho vydavateľ a nadšený rybár zužitkoval svoje znalosti, kontakty, dlhoročné skúsenosti a založil rybársky e-shop. Postupne pribúdali produkty, značky a hlavne zákazníci. V súčasnosti nájdete v e-shope viac ako 30 000 položiek pre všetky spôsobu lovu, 350 kvalitných rybárskych značiek a viac ako 6 000 noviniek každý rok. Preferujeme kvalitu produktov a služieb. Sledujeme trendy a spolupracujeme so skúsenými rybármi a renomovanými rybárskymi firmami.

...ďakujeme Vám za to.