Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00

Blog rybárske potreby

Polstrované kreslá ZICO

Polstrované kreslo ZICO je ideálna volba pre rybárov ktorí nechcú investovať do vybavenia "majland" a popritom si chcú užiť komfort na rybách. Kreslo má polstrovanie ktoré Vám zaručí pohodlie a zároveň vás ochráni pred chladom. Určite oceníte jeho kompaktné rozmery a rýchle rozloženie aj zloženie.

08.07.2019 Pozrieť video

Fox Dumpy Bobbins

Swinger predstavuje pre mnohých rybár, osobitne kaprárov špecialistov súčasť výbavy, ktorá nie je len nevyhnutná k indikácii záberu, ale ktorá pre mnohých predstavuje aj do istej miery symbol, možno módny doplnok. Niekedy investujeme do rôznych typov swingrov, ktoré využívame v rôznych situáciách. Inokedy máme zase radi, aby naše veci pekne vyzerali. Tak či onak, swinger je potrebnou súčasťou. Poďme si predstaviť čím sa vyznačuje Fox Black Label Dumpy Bobbins.

03.06.2019 Prečítať článok

Test – Korda Compac puzdra

Spoločnosť Korda je všetkým známa najmä kvôli kvalitnej bižutérii, ktorú ponúka na rybárskom trhu už mnoho rokov. Klipy na olová, háčiky, šnúrky, vlasce a mnoho ďalšieho požívajú rybári s obľubou a dôverou. Nedávno rozšírila Korda svoje portfólio aj o súpravu puzdier s označením Korda Compac, ktoré vynikajú inovatívnym riešením a kvalitným spracovaním.

PRODUKTY V ČLÁNKU
26.05.2019 Prečítať článok

PVA – kedy, ktoré, aké?

Mnohí rybári, si bežné vychádzky na ryby nevedia bez použitia PVA materiálov ani predstaviť. Nie je to však len o zvyku z ich používania, ale ich výhody a možnosti použitia pre dosiahnutie úspechu na rybách sú nesporné. PVA materiály, ako vo vode rozpustné materiály sa dnes na trhu ponúkajú v rôznych formách a prevedeniach. Pozrime sa najbežnejšie PVA druhy a ich hlavné charakteristiky.

PRODUKTY V ČLÁNKU
06.05.2019 Prečítať článok

Rozpustný boilies

Boilies sa stalo pre mnohých rybárov, samozrejme osobitne kaprárov, neoddeliteľnou súčasťou rybolovu a kŕmnej taktiky. Veď boli to okrem iného práve boilies, s ktorými sa vo veľkej miere spája aj to čo nazývame „moderná kaprárina“, respektíve to kde viacerí rybári prešli z bežného rybolovu zameraného na všetky druhy rýb, na rybolov špecializovaný na kaprov. Druhov, verzií, príchutí a farieb boiliesov je mnoho. Rovnako sa v čase vyvíjali aj samotné typy boiliesov. Mrazený boilies doplnil dnes veľmi obľúbený trvanlivý boilies a jedným z ďalších druhov, ktorý si rybári obľúbili je aj rozpustný boilies. A práve na rozpustný boilies sa pozrieme v tomto blogu.

30.04.2019 Prečítať článok

VIDEO: Nástrahy od SWIMY

Krátke predstavenie voblerov a lárv od firmy SWIMY. Tieto nástrahy sú ideálne pre lov malých dravcov ako ostriež, boleň, jalec a podobne.

29.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: Predstavenie ruksaku ROBINSON a stoličky od CARPZOOM

Ak ste ten typ rybára, ktorý nerád so sebou nosí na ryby veľa vecí, tak v tomto videu Vám predstavíme ruksak od firmy ROBINSON, do ktorého sa pohodlne zbalíte na krátku výpravu k vode. Do jednej ruky si zoberiete stoličku od CARPZOOM a do druhej stačí vziať prút s podberákom a ste zbalený.

21.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: JRC Defender Combo

Set JRC Defender Combo obsahuje prút, navijak a púzdro. Je to ideálny set pre kaprárov, ktorí skôr nahadzujú ako vyvážajú a vyhľadávajú skôr menšie vody ako väčšie.

15.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: Pstruhová výbava od ABU GARCIA

Pokiaľ radi chytáte pstruhy a chystáte sa rozšíriť svoju pstruhovú výzbroj, ABU GARCIA pripravila limitovanú edíciu prútu MASS BEAT EXTREME. V tomto videu okrem spomínaného prútu predstavíme navijak CARDINAL a tašky HIP BAG.

14.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: Carpex CAMOU CARP

Predstavenie prútu, ktorý svojimi vlastnosťami uspokojí tak víkendových kaprárov ako aj tých náročnejších. Navyše má unikátny maskáčový dizajn blanku.

PRODUKTY VO VIDEU
07.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: Prívlačové tašky a vesty

Krátke predstavenie niekoľkých prívlačových viest, ruksakov a tašiek. Ak sa rozhodujete do čoho zbaliť svoju výbavu, tak toto video vám pomôže sa rozhodnúť.

31.03.2019 Pozrieť video

Test – Fox Voyager

Fox Voyager puzdra patria medzi modelovú radu Voyager tašiek firmy Fox. Tri základné veľkosti predurčujú tieto puzdra na použitie v rôznych situáciách, pričom vhodne dopĺňajú väčšie tašky Fox. Prehľadné uskladnenie komponentov koncovej zostavy a drobnej bižutérie je tak aj vďaka použitým puzdrám nevyhnutnosťou u mnohých rybárov.

29.03.2019 Prečítať článok
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.