Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00

Blog rybárske potreby

Test – Korda Compac puzdra

Spoločnosť Korda je všetkým známa najmä kvôli kvalitnej bižutérii, ktorú ponúka na rybárskom trhu už mnoho rokov. Klipy na olová, háčiky, šnúrky, vlasce a mnoho ďalšieho požívajú rybári s obľubou a dôverou. Nedávno rozšírila Korda svoje portfólio aj o súpravu puzdier s označením Korda Compac, ktoré vynikajú inovatívnym riešením a kvalitným spracovaním.

PRODUKTY V ČLÁNKU
26.05.2019 Prečítať článok

PVA – kedy, ktoré, aké?

Mnohí rybári, si bežné vychádzky na ryby nevedia bez použitia PVA materiálov ani predstaviť. Nie je to však len o zvyku z ich používania, ale ich výhody a možnosti použitia pre dosiahnutie úspechu na rybách sú nesporné. PVA materiály, ako vo vode rozpustné materiály sa dnes na trhu ponúkajú v rôznych formách a prevedeniach. Pozrime sa najbežnejšie PVA druhy a ich hlavné charakteristiky.

PRODUKTY V ČLÁNKU
06.05.2019 Prečítať článok

Rozpustný boilies

Boilies sa stalo pre mnohých rybárov, samozrejme osobitne kaprárov, neoddeliteľnou súčasťou rybolovu a kŕmnej taktiky. Veď boli to okrem iného práve boilies, s ktorými sa vo veľkej miere spája aj to čo nazývame „moderná kaprárina“, respektíve to kde viacerí rybári prešli z bežného rybolovu zameraného na všetky druhy rýb, na rybolov špecializovaný na kaprov. Druhov, verzií, príchutí a farieb boiliesov je mnoho. Rovnako sa v čase vyvíjali aj samotné typy boiliesov. Mrazený boilies doplnil dnes veľmi obľúbený trvanlivý boilies a jedným z ďalších druhov, ktorý si rybári obľúbili je aj rozpustný boilies. A práve na rozpustný boilies sa pozrieme v tomto blogu.

30.04.2019 Prečítať článok

VIDEO: Nástrahy od SWIMY

Krátke predstavenie voblerov a lárv od firmy SWIMY. Tieto nástrahy sú ideálne pre lov malých dravcov ako ostriež, boleň, jalec a podobne.

29.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: Predstavenie ruksaku ROBINSON a stoličky od CARPZOOM

Ak ste ten typ rybára, ktorý nerád so sebou nosí na ryby veľa vecí, tak v tomto videu Vám predstavíme ruksak od firmy ROBINSON, do ktorého sa pohodlne zbalíte na krátku výpravu k vode. Do jednej ruky si zoberiete stoličku od CARPZOOM a do druhej stačí vziať prút s podberákom a ste zbalený.

21.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: JRC Defender Combo

Set JRC Defender Combo obsahuje prút, navijak a púzdro. Je to ideálny set pre kaprárov, ktorí skôr nahadzujú ako vyvážajú a vyhľadávajú skôr menšie vody ako väčšie.

15.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: Pstruhová výbava od ABU GARCIA

Pokiaľ radi chytáte pstruhy a chystáte sa rozšíriť svoju pstruhovú výzbroj, ABU GARCIA pripravila limitovanú edíciu prútu MASS BEAT EXTREME. V tomto videu okrem spomínaného prútu predstavíme navijak CARDINAL a tašky HIP BAG.

14.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: Carpex CAMOU CARP

Predstavenie prútu, ktorý svojimi vlastnosťami uspokojí tak víkendových kaprárov ako aj tých náročnejších. Navyše má unikátny maskáčový dizajn blanku.

PRODUKTY VO VIDEU
07.04.2019 Pozrieť video

VIDEO: Prívlačové tašky a vesty

Krátke predstavenie niekoľkých prívlačových viest, ruksakov a tašiek. Ak sa rozhodujete do čoho zbaliť svoju výbavu, tak toto video vám pomôže sa rozhodnúť.

31.03.2019 Pozrieť video

Test – Fox Voyager

Fox Voyager puzdra patria medzi modelovú radu Voyager tašiek firmy Fox. Tri základné veľkosti predurčujú tieto puzdra na použitie v rôznych situáciách, pričom vhodne dopĺňajú väčšie tašky Fox. Prehľadné uskladnenie komponentov koncovej zostavy a drobnej bižutérie je tak aj vďaka použitým puzdrám nevyhnutnosťou u mnohých rybárov.

29.03.2019 Prečítať článok

Cena kvality hovorí o tom, že sa stále zlepšujeme

Sme nadšení, že naša snaha zvyšovať kvalitu bola ocenená! Ocenili ste ju vy, naši zákazníci, vašimi pozitívnymi hodnoteniami! Ďakujeme!

22.03.2019 Prečítať článok

VIDEO: Feedrová taška Delphin ATOMA

Krátke predstavenie tašky DELPHIN ATOMA, ktorá poteší každého milovníka feedrového rybolovu. Taška bola vyvíjaná v spolupráci s majstrom Českej Republiky vo feedri Jakubom Šabatom, poskytuje dostatok priestoru pre boxy, nástrahy a termovrecko pre živé nástrahy.

PRODUKTY VO VIDEU
20.03.2019 Pozrieť video
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.