Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00

Warning: DOMDocument::loadHTML() [domdocument.loadhtml]: Unexpected end tag : p in Entity, line: 1 in /home/nf000400/www_root/moduls/blog/clanok2.php on line 280
Titulná foto FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne

FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne

OKfish.sk 21.03.2018 14:03

Na prelome marca a februára sa náš e-shop OKfish.sk zúčastnil spolu s redakciou časopisu Slovenský RYBÁR na dvoch najväčších rybárskych výstavách na Slovensku a veru, bolo si z čoho vyberať. Už tradične sme sa prezentovali veľkým priestranným stánkom s komplexným sortimentom rybárskej výbavy od nástrah, krmív, prútov, navijakov, kempingu až po špeciálne rybárske člny FINVAL. Z noviniek pre sezónu 2018 dominovali výrobky od značiek Delphin, Fin, Okuma, Savage Gear, Robinson, Shimano, Sportex, Daiwa, JRC, Fox, Chub, GIANTS FISHING a Starbaits. Výrazný úspech mali sety prútov a navijakov.

FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne1

Na národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre sa konali dve výstavy: 9. ročník kontraktačno-predajnej výstavy Rybárstvo a Poľovníctvo a 4. ročník predajnej výstavy včelárskych potrieb, včelích produktov a súťaže v medovine. Zaujímavým spestrením výstavy bolo nadrozmerné akvárium plné sladkovodných rýb, či živé exponáty sokolov a iných dravcov z poľovníckej časti pavilónu. Výstavy sa zúčastnilo viac ako 13 000 návštevníkov.

FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne2

V Expo centre v Trenčíne sa v dňoch 2. - 5. marca 2018 konal 13. ročník medzinárodnej výstavy rybársky potrieb Fishing show carp & Spinning 2018. V šiestich rozľahlých pavilónoch sa predstavilo viac ako 100 rybárskych firiem zo Slovenska a zahraničia. Silnou stránkou tohto veľtrhu je kvalitný sprievodný program, v ktorom prednášali výrazné rybárske osobnosti ako napr. Jakub Vágner, Karel Nikl, David Havlíček a iní. Rybári tu mohli nájsť takmer všetky rybárske značky, ktoré na trhu niečo znamenajú a tak získať dokonalý prehľad o ponuke, novinkách a trendoch v rybárstve. Vstupnou bránou prešlo viac ako 10 000 návštevníkov.

Fotoreportáž z rybárskych výstav

FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne3 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne4 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne5 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne6 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne7 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne8 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne9 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne10 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne11 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne12 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne13 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne14 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne15 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne16 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne17 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne18 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne19 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne20 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne21 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne22 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne23 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne24 FOTO: OKfish.sk na rybárskych výstavách v Nitre a Trenčíne25
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.