Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies

OBJEDNÁVKY VYBAVUJEME   Vzhľadom na obmedzený a ochranný režim, sa môže vybavenie objednávky mierne predĺžiť. Ďakujeme za pochopenie.

0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Fox Dumpy Bobbins

Fox Dumpy Bobbins

Miroslav Fečko 03.06.2019 10:51

Swinger predstavuje pre mnohých rybár, osobitne kaprárov špecialistov súčasť výbavy, ktorá nie je len nevyhnutná k indikácii záberu, ale ktorá pre mnohých predstavuje aj do istej miery symbol, možno módny doplnok. Niekedy investujeme do rôznych typov swingrov, ktoré využívame v rôznych situáciách. Inokedy máme zase radi, aby naše veci pekne vyzerali. Tak či onak, swinger je potrebnou súčasťou. Poďme si predstaviť čím sa vyznačuje Fox Black Label Dumpy Bobbins.

Fox Dumpy BobbinsFox Dumpy Bobbins

Fox Black Label Dumpy Bobbins je v balení dodávaný s kompletným príslušenstvom, ktoré tvorí samotná hlava swingeru, retiazka, držiak pod signalizátor, vnútorné závažie. Hlava swingeru je tvorená centrálnou časťou, na vrchole ktorej je úchyt na vlasec. Úchyt je dostatočne pevný a nehrozí samovoľné odpadnutie swingeru zo silónu. Výhodou úchytov na vlasec je fakt, že sú flexibilné a teda sa vždy sklonom prispôsobujú polohe swingeru.

Fox Dumpy BobbinsFox Dumpy Bobbins

Centrálna časť Fox Black Label Dumpy Bobbins je tvorená hlavným barelom a zasúvacou časťou. Zasúvacia časť sa na spodnej strane fixuje retiazkou a na vrchnej strane úchytom na vlasec. V centrálnej časti je umiestnené závažie, vďaka ktorému môžeme zvýšiť váhu swingeru z 13g na 20g. Prídavné závažie nie je viditeľné, nakoľko je uschované vo vnútri tela swingeru a teda jeho pridanie alebo odobranie nijako nemení vzhľad swingeru. V centrálnej časti sú zároveň dve dierky pre umiestnenie izotopových svetiel. Práve v týchto miestach je swinger z vonkajšej strany priehľadný, a to aby izotopové svetlá boli dobre viditeľné. Retiazka je dlhá 15cm a bude vyhovovať do najbežnejších situácií. Po oboch stranách je retiazka ukončená závitom, ktorý sa naskrutkujeme do tela swingeru a do úchytu swingeru pod signalizátorom.

Centrálna časť Fox Dumpy BobbinsCentrálna časť Fox Dumpy Bobbins

Dumpy Bobbins detail Dumpy Bobbins detail Dumpy Bobbins detail

Parametre

  • Váha bez závažia 13g
  • Váha so závažím 20g
  • Retiazka dlhá 15cm
  • Farebné možnosti: červená, oranžová, zelená, modrá, purpurová, biela, čierna
  • Dva vstupy pre izotopové svetlá

Fox Black Label Dumpy Bobbins je moderný swinger, ktorý do istej miery pripomína „starú školu“. Bude vhodný pre rybárov, ktorí si potrpia na pekne zladenú zostavu a funkčne bude sedieť na kratšie alebo stredne dlhé vzdialenosti pri love. Moderný, funkčný a elegantný doplnok!

Black Label Dumpy Bobbins detail Black Label Dumpy Bobbins detail

Ďalšie produkty Fox nájdete TU

PRODUKTY SPOMÍNANÉ V ČLÁNKU

Miroslav Fečko, rybár a bloger pre okfish.sk
O AUTOROVI

Miroslav Fečko

Miroslav Fečko je dlhoročný spolupracovník časopisu Slovenský RYBÁR a na svojom konte má viac ako stovku rybárskych článkov. V nich sa venuje zážitkom a postrehom z vlastného rybolovu, taktikám, radám, tipom a trikom ako vylepšiť rybolov a odborným recenziám rôzneho rybárskeho náradia. Je dlhoročným konzultantom firmy LK Baits, sponzorovaným rybárom Fox International a členom spolku Carp Dream Association.

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.