0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Hygiena počas dlhodobých výprav

Hygiena počas dlhodobých výprav

Andrej Lábaj 14.11.2022 11:08

V poslednom čase sa dlhodobý pobyt na rybách, alebo skrátka v prírode považuje za veľkú devízu, za akýsi benefit, ktorý žiaľ nie je dopriaty každému. Poriadna a úspešná kaprárska výprava si vyžaduje dlhodobý pobyt pri vode, čo vyžaduje množstvo času, peňazí a ideálne oboch v neobmedzenej miere. V letných horúčavách to žiaľ nejde bez hygieny. Áno, skočiť do jazera či rieky je fajn, ale to niekedy nestačí a je dobré sa ovlažiť či dokonca osprchovať čistou vodou. V minulosti sa na tento účel používali a aj stále používajú rôzne tmavé vrecia z ktorých sa pomocou istej sprchovej hadice liala voda. Chcem vám však predstaviť súpravu, ktorú iste využije každý kaprár, ale aj camper, či záhradkár.

Hygiena počas dlhodobých výprav1

Ridge Monkey Outdoor Power Shower je systém, ktorý vám umožní takmer dokonalú sprchu, osvieženie a hygienu vás, výbavy či domácich miláčikov. Sprchu je možné použiť so studenou i teplou vodou (10-50°C) a prietok 4,5 l/min. zabezpečuje čerpadlo napájané 12V (autozapaľovač a pod.). Sprchovú hlavicu je možné pripevniť na akýkoľvek rovný povrch pomocou prísavky a háčika. To vám umožní zavesiť si ju nielen nad hlavu, ale použiť ju napríklad na umývanie kuchynského vybavenia, zablatených topánok, domácich miláčikov, bicyklov a mnoho ďalšieho. Veko sprchy je možné odňať a nahradiť štandardným vekom kanistra s kohútikom, čo umožňuje premeniť kanister späť na bežnú nádobu na vodu. Sprcha je kompatibilná so všetkými 10l a 15l verziami kanistrov z radu RidgeMonkey Heavy Duty Water Carrier. Naklonením sprchovej hlavice zastavíte prúd vody. Sprchový set je vyrobený z pevných a odolných materiálov, čo je ideálne pre outdoorové aktivity. Plne vodotesné puzdro elektroniky ponúka ochranu IP67.

Hygiena počas dlhodobých výprav2 Hygiena počas dlhodobých výprav3 Hygiena počas dlhodobých výprav4

Hadica je dlhá 180 cm, napájací kábel elektroniky je dlhý 200 cm a kompletná súprava spolu s 10l kanistrom váži niečo cez 1 kilogram (1150 g) čo je geniálne nízka hmotnosť.

Existuje možnosť objednania setu aj bez kanistra a použiť iný, kompatibilný, alebo kúpiť originálny kanister Ridge Monkey s objemom 10, alebo 15 l.

Ridge Monkey Outdoor Power Shower použijete aj v poľnej kuchyni ak potrebujete opláchnuť či umyť riad, ale svoje miesto si určite nájde najmä pri letných výpravách, kedy vás Power Shower osvieži a udrží v čistote. Istotne ho oceníte aj vtedy, ak na svoje výpravy beriete aj deti a tie sa zašpinia extrémne rýchlo.

Zdroj foto: https://ridgemonkey.co.uk/

Celá fotogaléria k článku

Hygiena počas dlhodobých výprav 1 Hygiena počas dlhodobých výprav 2 Hygiena počas dlhodobých výprav 3 Hygiena počas dlhodobých výprav 4 Hygiena počas dlhodobých výprav 5 Hygiena počas dlhodobých výprav 6 Hygiena počas dlhodobých výprav 7 Hygiena počas dlhodobých výprav 8 Hygiena počas dlhodobých výprav 9
Andrej Lábaj, pracovník okfish.sk
O AUTOROVI

Andrej Lábaj

Najradšej muškári, ale v poslednom čase sa zaujíma aj o prívlač. K jeho obľúbeným revírom patria slovenské potoky a rieky – Hron, Váh, Revúca, Belá. Rád si zachytá aj v zahraničí, jeho srdcovou destináciou je hlavne Slovinsko. Andyho pracovný život bol viac ako 10 rokov spojený s časopisom Slovenský RYBÁR, kde pôsobil ako redaktor. Tu nadobudol mnoho vedomostí a skúseností, ktoré ďalej aplikuje v praxi. Spolupracoval s viacerými rybárskymi firmami a osobne pozná mnoho rybárskych osobností . V súčasnej dobe pracuje v predajnom tíme rybárskeho e-shopu www.OKfish.sk.
Jeho najvýznamnejšou rybou na prúte je "Tibike" z rieky Tisa v Maďarsku. © AndroFly

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 50 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

Zákaznícka podpora ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Ak potrebujete poradiť ohľadne výberu rybárskeho náradia alebo vašej objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.sk, alebo nám zavolajte na 0915 830 641.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.
16 rokov
s vami ...

Príbeh vzniku e-shopu OKfish je spojený s rybárskym časopisom Slovenský RYBÁR. Jeho vydavateľ a nadšený rybár zužitkoval svoje znalosti, kontakty, dlhoročné skúsenosti a založil rybársky e-shop. Postupne pribúdali produkty, značky a hlavne zákazníci. V súčasnosti nájdete v e-shope viac ako 30 000 položiek pre všetky spôsobu lovu, 350 kvalitných rybárskych značiek a viac ako 6 000 noviniek každý rok. Preferujeme kvalitu produktov a služieb. Sledujeme trendy a spolupracujeme so skúsenými rybármi a renomovanými rybárskymi firmami.

...ďakujeme Vám za to.