Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Kreslá a ležadlá z nového radu Carpath od firmy Delphin

Kreslá a ležadlá z nového radu Carpath od firmy Delphin

OKfish.sk 09.10.2018 12:53

V krátkom predstavení vám chceme ukázať nový rad Carpath, ktorý zahŕňa rybárske kreslá a ležadlá v unikátnom maskovacom vzore kompletne z dielne firmy Deplhin. Ide o zaujímavé stvárnenie tmavých siluet rýb na svetlejšom pozadí. Vyše rybárske vybavenie tak získa úplne inú dimenziu.

Nový kamuflážny vzor Carpath už možno poznáte. Ak nie, je to originálny, patentovaný vzor od firmy Deplphin, ktorý pozostáva z veľkého množstva hnedých siluet kaprov na svetlejšom pozadí. Vyzerá to veľmi dobre, nápaditý vzor. V tomto článku vám predstavíme 3 nové kresielka a 2 ležadlá z radu Carpath.

Kreslo Delphin CM Carpath

Najmenšie kreslo zo série Carpath. V ničom však nezaostáva. Je veľmi komfortné, prepracované a stabilné. Napriek odolnosti je kreslo veľmi ľahké, transport nie je preto problém. Nohy sú fixované pomocou poistiek, nehrozí preto zavretie a nečakaný pád. Základom matraca je robustná látka 600D s potlačou Carpath v kombinácii s nepotlačenou časťou. Hlavová časť je vyplnená príjemným fleecovým materiálom. Celkový komfort umocňujú pohodlné podrúčky. Súčasťou balenia je samozrejme vrecúško UNIQ Bag, ktoré môžete odopnúť a využiť ho napr. na opasku, ležadle a pod.

Technické parametre:
Zaťažiteľnosť: 110kg
Rozmery sedáku: 43x48cm
Výška chrbtovej opierky: 50cm
Výška sedáku: 32-40cm
Hmotnosť: 4,95kg
Prepravný rozmer: 68x57x14cm

Pozrieť v e-shope

Kreslo Deplhin RSC Carpath

Model RS sa od jeho uvedenia na trh stal bestsellerom! Tento model je jeho inovovaným bratom v novom kabáte Carpath. Má výborne ergonomicky riešené operadlo. Váš chrbát sa vám po niekoľkohodinovom sedení na brehu poďakuje. Jeho zadná časť obsahuje vrecko, do ktorého môžete vložiť 2 ks ohrievačov Delphin Arctic a užiť si tak nočné pohodlie s vyhrievanou bedrovou časťou. Operadlová časť sa nastavuje pohybom podrúčok, nemusíte tak kvôli nastavovaniu vstávať! Nohy kresielka sa nastavujú pomocou rýchloklipu, široké pätky proti zabáraniu sú už štandardom. Súčasťou kresielka, ako aj celého radu kresiel Carpath je príručná taštička UNIQ Bag s rozmermi 20x15 cm. Uložíte si do nej telefón, alebo iné drobnosti.

Technické parametre
Zaťažiteľnosť: 180 kg
Rozmer sedáku: 52x52 cm
Výška chrbtovej opierky: 70 cm
Výška sedáku: 35-48 cm
Hmotnosť: 6,6 kg
Prepravné rozmery: 70x70x30

Pozrieť v e-shope

Kreslo Delphin CX Carpath

Vlajková loď kresiel radu Carpath! Najväčšou prednosťou je jeho vysoké operadlo, vďaka ktorému budú celý váš chrbát a hlava chránené pred chladom a najmä vetrom. Celý koncept kresla bol poňatý ako „kreslo pre chladnejšie obdobie“, preto hlavnému matracu dominujú fleecové panely, ktoré vás dokonale ochránia pred chladným počasím. Kreslo je veľmi pevné a stabilné, čomu napomáhajú aj široké pätky proti zabáraniu. Posúvanie operadla je možné vďaka podrúčkam, pri polohovaní nemusíte z kresla vôbec vstať. CX-ko je veľmi pohodlné, robustné, síce najťažšie z celej série, ale môžete sa na neho na 100 % spoľahnúť. Tak ako je zvykom, materiál je osvedčený nylon 600D. Nechýba samozrejme taštička UNIQ Bag, ktorá je veľmi príjemným bonusom pri každom kresle a ležadle série Carpath.

Technické parametre:
Zaťažiteľnosť: 180 kg
Rozmer sedáku: 57x54 cm
Výška chrbtovej opierky: 78 cm
Výška sedáku: 38-50 cm
Hmotnosť: 6,25 kg

Pozrieť v e-shope

Ležadlo Delphin GT6 Carpath

Veľmi precízne vyhotovené a pevné ležadlo. Základom je hrubý matrac s troma veľkými fleecovými panelmi chrániacimi proti chladu v kombinácii s nylonom 600D v potlači Carpath. Matrac je na konštrukcii uchytený kombináciou gumených popruhov a extra vystužujúcej látky. Pri transporte nám pomáha popruh vďaka ktorému je posteľ veľmi pevne zbalená a nehrozí jej samovoľné roztvorenie. Pätky proti zaboreniu sú široké, robustné a flexibilné. Nechýba vrecúško UNIQ Bag, do ktorého si môžete uložiť drobnosti, ako telefón, čelovku a podobne.

Technické parametre:
Rozmery matracu: 205x75cm
Výška postele: 30-38cm
Zaťažiteľnosť: 140kg
Fixovateľný kĺb: nie
Vystuženie stredovej časti: áno
Hmotnosť: 9,50kg
Prepravné rozmery: 80x85x30cm

Pozrieť v e-shope

Ležadlo Delphin GT8 Carpath

Pohodlné ležadlo s nízkou hmotnosťou pre absolútny oddych na rybách. Hrubý, ale najmä plochý matrac je tvorený kombináciou fleecu a nylonu 600D s potlačou Carpath. Podopiera ho precízne vyhotovená 8- nohová konštrukcia. Pár nôh pod hlavou si môžete dokonca zablokovať, aby nedošlo k neželanému posunutiu, prípadne pádu. Matrac je ku konštrukcii prichytený kombináciou gumených popruhov a látky. Nohy majú široké, stabilné a flexibilné pätky. Aj toto ležadlo má popruh, ktorý slúži na bezpečný transport a disponuje praktickou taštičkou UNIQ Bag na drobnosti.

Technické parametre:
Rozmery matracu: 205x80cm
Výška postele: 30-42cm
Zaťažiteľnosť: 190kg
Fixovateľný kĺb: nie
Vystuženie stredovej časti: áno
Vystuženie hlavovej a nožnej oblasti: áno
Hmotnosť: len 9,40kg
Prepravné rozmery: 80x85x35cm

Pozrieť v e-shope

Praktická taštička UNIQ Bag

Praktická vychytávka, do ktorej si uložíte mobil, kľúče či iné drobnosti, ktoré chcete mať pri sebe. Viete ju jednoducho odopnúť, pripevniť na opasok či iné kempingové vybavenie.

Praktická taštička UNIQ BagPraktická taštička UNIQ Bag

VIDEO: Rybárske kreslá od DELPNIHu, novinky roku 2018

Produkty Carpath na tomto linku: https://www.okfish.sk/?q=carpath

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.