Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Lehátko - Delphin GT6 Carpath

Lehátko - Delphin GT6 Carpath

Miroslav Fečko 29.08.2019 20:50

Pohodlie na rybách, kde mnohokrát trávime nepretržite niekoľko dní už dnes nepredstavuje žiaden luxus, ale stalo sa to samozrejmosťou pre každého rybára. Rybačka predstavuje oddych a je teda logické, že si chceme pobyt pri vode, osobitne spánok na brehu našich revírov spríjemniť a dopriať si požadované pohodlie. A práve v tomto ohľade plnia nezastupiteľné miesto lehátko. Spaniu na zemi na karimatke už asi dávno odzvonilo. Lehátka sú dnes k dispozícii v rôznych prevedeniach, kedy si vyberie naozaj každý. Dnes si predstavíme lehátko Delphin GT6 Carpath.

Delphin GT6 CarpathDelphin GT6 Carpath

Lehátko - Delphin GT6 Carpath2 Lehátko - Delphin GT6 Carpath3 Delphin GT6 Carpath vrch Lehátko - Delphin GT6 Carpath5 Vrecko na lehátku Delphin GT6 Carpath vrch Vrecko na lehátku Delphin GT6 Carpath vrch Spodná časť lehátka Kĺb ležadla Lehátko - Delphin GT6 Carpath10 Lehátko - Delphin GT6 Carpath11

Lehátko Delphin GT6 Carpath je postavené na pevnej konštrukcii, ktorej matne čierne sfarbenie dodáva lehátku moderný dizajn. Jednotlivé kĺby lehátka umožňujú zloženie do kompaktných rozmerov a zároveň zabezpečujú rovný povrch. Lehátko neobsahuje kĺb umožňujúci polohovanie časti lehátka v oblasti hlavy, čo však je v súlade s moderným poňatím rovných lehátok. Sklápacie kĺby lehátka umožňujú zloženie lehátka aj so spacákom, čomu dopomáha aj popruh, pomocou ktorého vieme zložené lehátko pevne stlačiť a zopnúť, aby sa nám pri transporte nerozložilo. V stredovej časti má lehátko na spodnej strane dodatočnú výstuž, ktorá dodáva potrebnú oporu, zabraňuje prepadnutiu lehátka ak na ňom ležíme. Výstuž taktiež oceníme aj v prípadoch, keď si na lehátko sadneme, kedy poskytuje pevnú oporu. Lehátko je vybavené aj praktickou príručnou kapsou, do ktorej vieme umiestniť mobilný telefón, prípadne kľúče alebo príposluch od signalizátorov. Takáto kapsa nie je samozrejmosťou u mnohých lehátok a práve preto ju mnohí ocenia.

Delphin GT6 CarpathDelphin GT6 Carpath

Nôžky, pätky lehátak Nôžky lehátak Nôžky lehátak Výsúvná nôžka Lehátko - Delphin GT6 Carpath17 Pohľad na lehátko Delphin GT6 Carpath Lehátko - Delphin GT6 Carpath19

Lehátko Delphin GT6 Carpath je zostavené zo 600D tkaniny a jemného fleecu. Fleece materiál je umiestnený v centrálnej časti, a to od hlavy až po oblasť nôh. Celkovo tak lehátko poskytuje príjemnú a pohodlnú plochu na ležanie. Farebné prevedenie kombinuje decentnú čiernu spolu s pre značku Delphin typickou kamuflážou. Celkovo má lehátko 6 nôh, ktoré sú ukončené širokými pätkami, ktoré oceníme v nerovnom alebo piesočnatom teréne. Jednotlivé nohy sú taktiež výškovo nastaviteľné.

Lehátko Delphin GT6 Carpath poskytuje pohodlie, zaujímavý dizajn, kvalitné spracovanie, ktoré ocenia mnohí rybári vyhľadávajúci pohodlie a komfort.

Technická špecifikácia

  • Dĺžka 205 cm
  • Šírka 75 cm
  • Výška 30 cm – 38 cm
  • Nosnosť 140 kg
  • Hmotnosť 9,5 kg
  • Transportné rozmery 80 cm x 85 cm x 30 cm
  • Príručná kapsa 20 cm x 15 cm
  • Materiál 600D látka a jemný fleece
  • Popruh využiteľný k pevnému zopnutiu lehátka pri transporte

PRODUKTY SPOMÍNANÉ V ČLÁNKU

Miroslav Fečko, rybár a bloger pre okfish.sk
O AUTOROVI

Miroslav Fečko

Miroslav Fečko je dlhoročný spolupracovník časopisu Slovenský RYBÁR a na svojom konte má viac ako stovku rybárskych článkov. V nich sa venuje zážitkom a postrehom z vlastného rybolovu, taktikám, radám, tipom a trikom ako vylepšiť rybolov a odborným recenziám rôzneho rybárskeho náradia. Je dlhoročným konzultantom firmy LK Baits, sponzorovaným rybárom Fox International a členom spolku Carp Dream Association.

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.