Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Lehátko – Starbaits Bedchair 6 Feet

Lehátko – Starbaits Bedchair 6 Feet

Miroslav Fečko 16.09.2019 10:10

Pohodlie na rybách, kde mnohokrát trávime nepretržite niekoľko dní už dnes nepredstavuje žiaden luxus, ale stalo sa to samozrejmosťou pre každého rybára. Rybačka predstavuje oddych a je teda logické, že si chceme pobyt pri vode, osobitne spánok na brehu našich revírov spríjemniť a dopriať si požadované pohodlie. A práve v tomto ohľade plnia nezastupiteľné miesto lehátko. Spaniu na zemi na karimatke už asi dávno odzvonilo. Lehátka sú dnes k dispozícii v rôznych prevedeniach, kedy si vyberie naozaj každý. Dnes si predstavíme lehátko Starbaits Bedchair 6 Feet.

Pohodlie na rybách, kde mnohokrát trávime nepretržite niekoľko dní už dnes nepredstavuje žiaden luxus, ale stalo sa to samozrejmosťou pre každého rybára. Rybačka predstavuje oddych a je teda logické, že si chceme pobyt pri vode, osobitne spánok na brehu našich revírov spríjemniť a dopriať si požadované pohodlie. A práve v tomto ohľade plnia nezastupiteľné miesto lehátko. Spaniu na zemi na karimatke už asi dávno odzvonilo. Rybárske lehátka sú dnes k dispozícii v rôznych prevedeniach, kedy si vyberie naozaj každý. Dnes si predstavíme lehátko Starbaits Bedchair 6 Feet.

Starbaits Bedchair 6 FeetStarbaits Bedchair 6 Feet 

Poskladané lehátko Lehátko – Starbaits Bedchair 6 Feet3 Lehátko – Starbaits Bedchair 6 Feet4 Logo Starbaits na lehátku Ležadlo zo spodnej časti Lehátko – Starbaits Bedchair 6 Feet7 Spôsob uchytenie nožičiek Ozubené koliesko na nastavenie operadla

Lehátko Starbaits Bedchair 6 Feet predstavuje klasický typ lehátka, ktoré je vyrobené z ľahkej a pevnej hliníkovej konštrukcie. Klasický typ lehátka predstavuje spracovanie za použitia kĺbu, pomocou ktorého vieme časť lehátka v oblasti hlavy polohovať a tým nastaviť požadovaný sklon lehátka. Kĺb je vyrobený z pevného plastu, ktorý pomocou ozubenia vieme prispôsobiť požiadavkám rybára. Použitie kĺbu zároveň umožňuje postaviť lehátko aj do sedacej polohy, čím ho vieme do istej miery použiť aj ako náhradu kresla, respektíve tým vieme hlavovú časť dvihnúť do požadovanej vyššej polohy.

Starbaits Bedchair 6 FeetStarbaits Bedchair 6 Feet

Pätky lehátka Vysúvacie pätky lehátka Lehátko – Starbaits Bedchair 6 Feet13 Lehátko – Starbaits Bedchair 6 Feet14

Lehátko Starbaits Bedchair 6 Feet je vyrobené za použitia 600D tkaniny a jemného fleece materiálu. Fleece materiál je použitý v hlavnej centrálnej časti lehátka, čo dodáva pohodlie a príjemný hrejivý pocit. Lehátko je vybavené šiestimi nohami, ktoré je možné výškovo nastaviť a prispôsobiť nerovnému terénu. Každá z nôh je ukončená širokou pätkou, ktorá sa flexibilne prispôsobuje podkladu a aj na nespevnenom povrchu poskytuje dostatočnú oporu.

Lehátko Starbaits Bedchair 6 Feet je lehátko klasického typu, ktoré zaiste osloví nielen priaznivcov značky Starbaits, ale rovnako bude poskytovať pohodlie a komfort každému rybárovi tráviacemu pri vode voľný čas.

Technická špecifikácia

  • dĺžka 205cm
  • šírka 81cm
  • výška 28cm – 39cm
  • materiál 600D tkanina a fleece
  • kĺb pre polohovanie lehátka
  • nosnosť 140kg
  • váha 9,4kg
  • kĺb na polohovanie lehátka

PRODUKTY SPOMÍNANÉ V ČLÁNKU

Miroslav Fečko, rybár a bloger pre okfish.sk
O AUTOROVI

Miroslav Fečko

Miroslav Fečko je dlhoročný spolupracovník časopisu Slovenský RYBÁR a na svojom konte má viac ako stovku rybárskych článkov. V nich sa venuje zážitkom a postrehom z vlastného rybolovu, taktikám, radám, tipom a trikom ako vylepšiť rybolov a odborným recenziám rôzneho rybárskeho náradia. Je dlhoročným konzultantom firmy LK Baits, sponzorovaným rybárom Fox International a členom spolku Carp Dream Association.

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 50 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Vzhľadom na zvýšený nápor počas COVID pandémie
môže doručenie meškať.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.