Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Nadupaný Pop Up

Nadupaný Pop Up

Miroslav Fečko 08.02.2021 13:47

Pop Up nástrahy sú pre mnohých rybárov neoddeliteľnou súčasťou rybolovu a použitej taktiky. Používame ich samostatne, ako individuálnu nástrahu, prípadne v rôznych kombináciách spolu s boiliesom na dno, s partiklovou nástrahou alebo aj s peletou. Ich využitie je rôznorodé, vzhľadom na konkrétnu situáciu. Samozrejme, môžeme Pop Up použiť priamo z balenia, tak ako ich výrobca pripravil.

Pop Up nástrahy sú pre mnohých rybárov neoddeliteľnou súčasťou rybolovu a použitej taktiky. Používame ich samostatne, ako individuálnu nástrahu, prípadne v rôznych kombináciách spolu s boiliesom na dno, s partiklovou nástrahou alebo aj s peletou. Ich využitie je rôznorodé, vzhľadom na konkrétnu situáciu. Samozrejme, môžeme Pop Up použiť priamo z balenia, tak ako ich výrobca pripravil. Pokiaľ však chceme Pop Up zatraktívniť a dosiahnuť ešte väčší a silnejší signál vo vode, môžeme Pop Up vylepšiť rôznymi dipmi, arómami, tekutými potravami alebo inými tekutými zložkami. Jednou z možností je vytvoriť si „nadupaný“ Pop Up pomocou Korda Goo.

Pop Up nástrahaPop Up nástraha

Prečo použiť Pop Up?

Dôvody použitia Pop Up s výrazne vyššou atraktivitou súvisia s rôznymi situáciami, kedy dokážeme náš rybolov zefektívniť. Skúsme takto upravený Pop Up použiť napríklad v nasledovných prípadoch:

  • Počas letných dní, kedy je aktivita rýb nižšia.
  • V chladnej vode, keď chceme do okolia nástrahy vyslať čo najsilnejší signál.
  • Po príchode k vode a na začiatku rybačky, keď sa snažíme o docielenie rýchleho záberu, ktorý nám dopomôže sa zorientovať v aktivite rýb a vo vhodnosti zvolených miest lovu.
  • Počas krátkych rybačiek, kedy máme na lov iba niekoľko hodín.
Aj malé množstvo Goo dokáže Pop Up poriadne zatraktívniť Aj malé množstvo Goo dokáže Pop Up poriadne zatraktívniť

Ako na to?

Goo je tekutou zložkou, ktorú aplikujeme priamo na Pop Up. Pri aplikácii Goo je však vhodné držať sa pravidla, že postupné dávkovanie je lepšie ako zaliatie Pop Up veľkým množstvom Goo. Našim cieľom má byť, aby sme Pop Up obalili iba do tenkej vrstvy Goo. Následne Pop Up v krabičke potrasieme, aby sa Goo rovnomerne rozmiestnilo a rozvrstvilo. Pop Up je potom vhodné nechať spolu s Goo niekoľko dní pôsobiť. Goo sa takto vpije priamo do Pop Up a zostane vo vode pôsobiť aj po dlhú dobu. Uvedený postup môžeme následne opakovať a opäť Pop Up preliať Goo a nechať pôsobiť. Berme do úvahy aj to, že nechceme, aby sa plávajúci boilies stal menej plávajúcim. Práve kvôli tomu striedmy prístup a postupné dávkovanie zabezpečí, že Pop Up bude naďalej dobre plávať, ale zároveň dostane dodatočnú silu, chuť a intenzitu.

Goo v rôznych príchutiachGoo v rôznych príchutiach

Kde všade použiť Goo?

  • Zatraktívnenie Pop Up
  • Zatraktívnenie PVA pančúch
  • Náplň do PVA vrecúšok
  • Do partiklu
  • Preliať pelety
  • Do kŕmitkových zmesí

PRODUKTY SPOMÍNANÉ V ČLÁNKU

Miroslav Fečko, rybár a bloger pre okfish.sk
O AUTOROVI

Miroslav Fečko

Miroslav Fečko je dlhoročný spolupracovník časopisu Slovenský RYBÁR a na svojom konte má viac ako stovku rybárskych článkov. V nich sa venuje zážitkom a postrehom z vlastného rybolovu, taktikám, radám, tipom a trikom ako vylepšiť rybolov a odborným recenziám rôzneho rybárskeho náradia. Je dlhoročným konzultantom firmy LK Baits, sponzorovaným rybárom Fox International a členom spolku Carp Dream Association.

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 50 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Vzhľadom na zvýšený nápor počas COVID pandémie
môže doručenie meškať.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.