0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Počuli ste už o týchto produktoch pre rybára?

Počuli ste už o týchto produktoch pre rybára?

OKfish.sk 09.08.2017 10:56

Varič Wood

„Zálesácky“ varič. Na prípravu horúceho čaju, alebo ohriatie jedla nepotrebujete žiadne špeciálne plynové bomby, alebo elektrické variče. Do tohto jednoduchého kovového „drievkača“ vložíte kúsky dreva, kôry, zapálite a ohrievate. Silný plameň podporuje dúchadlo, ktoré je napájané 1,5 V batériou.

Pozrieť v e-shope

Varič WoodVarič Wood

Aerátor okysličovač RAPALA RCD Floating Aerator

Kvalitný okysličovač od firmy Rapala sa spúšťa automaticky pri kontakte s vodou. Pláva na hladine a je možné ho použiť v akomkoľvek vedre, alebo inej nádobe, kde udrží vašu nástrahu, alebo úlovok výrazne dlhšie pri živote. Dokáže prevzdušniť až 1,5 litra za minútu, funguje 18 hodín pri nepretržitej prevádzke, alebo 36 hodín pri 15 minútových intervaloch. Skvelá pomôcka aj na lodi!

Pozrieť v e-shope

Aerátor okysličovač RAPALA RCD Floating AeratorAerátor okysličovač RAPALA RCD Floating Aerator

Lampa CarpZoom Led Smart do stanu

Osvetlite váš nočný bivak! S polohovateľnou lampou od Carp Zoom už nikdy nič nestratíte a ak áno, tak to v bivaku rýchlo nájdete. Lampu so 40 LED žiarivkami (2x20) je možné rôzne polohovať a môžete si tak prispôsobiť osvetlenie podľa vašich požiadaviek. Materiál je veľmi pevný a lampa má dokonca USB pripojenie, vďaka čomu si môžete nabiť aj svoj mobilný telefón.

Pozrieť v e-shope

Lampa CarpZoom Led Smart do stanuLampa CarpZoom Led Smart do stanu

Kovová planžeta SAVAGE Gear Crazy Blades

Vylákajte aj opatrné dravce. S kovovou planžetou od Savage Gear to už nebude žiadny problém. Jednoduchý kovový „pliešok“ namontujte na jigový háčik a budete prekvapení ako nástraha zmení svoje správanie vo vode. Okrem šialených kreácii robí vo vode aj odlesky, čo ešte viac vydráždi letargického dravca. V balení nájdete 3 kusy planžety a môžete si vybrať z dvoch veľkostí.

Pozrieť v e-shope

Kovová planžeta SAVAGE Gear Crazy BladesKovová planžeta SAVAGE Gear Crazy Blades

Raketa FOX Impact Spod

Dlho vyvíjaná raketa. Raketka od Foxu sa môže pochváliť špeciálnymi funkciami, ktoré ich odlišujú od iných rakiet na trhu. Unikátny lopatkový tvar umožní rýchle naplnenie rakety jednou rukou. Ďalšou výhodou je väčší rozptyl návnady po dopade na hladinu. Dodávané v dvoch veľkostiach.

Pozrieť v e-shope

Raketa FOX Impact SpodRaketa FOX Impact Spod

Nymfa GUNKI Naiad 5cm

Nie je to nymfa, je to NAIAD! Unikátna nástraha podobná nymfe, ale s oveľa živším pohybom, dlhými fúzmi a s možnosťou „tuningovania“ nástrahy. Ak oddelíte dlhé tykadlá, získate ráčika, tykadlá môžete použiť ako samostatnú nástrahu napr. s marmyškou. Nástraha je napustená arómou, ktorú počas lovu vypúšťa do okolia a je ešte viac príťažlivá pre dravce. S čeburaškou je to úplná pecka! Viac o tejto nástrahe a jej použití si môžete prečítať v našom článku: Ako správne loviť s nymfou Gunki Naiad

Pozrieť v e-shope

Nymfa GUNKI Naiad 5cmNymfa GUNKI Naiad 5cm

Celá fotogaléria k článku

Varič Wood Aerátor okysličovač RAPALA RCD Floating Aerator Lampa CarpZoom Led Smart do stanu Kovová planžeta SAVAGE Gear Crazy Blades Raketa FOX Impact Spod Nymfa GUNKI Naiad 5cm
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.