0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Predstavujeme kreslá

Predstavujeme kreslá

OKfish.sk, Slovenský RYBÁR redakcia 13.09.2017 11:43

Carp Zoom Easy Comfort Armchair

Kompaktná stolička, vyznačujúca sa minimálnymi prepravnými rozmermi, ktorá je jedným pohybom postaviteľná na požadované miesto. Kostru má masívnu a pevnú, napriek tomu však ľahkú. Pohodlné sedenie je vyššie položené a ľahko sa z neho vstáva. Chrbtová opierka je fixne uchytená a dokonale drží tvar chrbtice. Všetky nohy sú vybavené rýchlo uzáverom a pätkami , ktoré sa dobre osadzujú v teréne. (vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam si ho rýchlo zamilujete). Rozmer: 49 x 38 x 40/82 cm. Hmotnosť: 4,8 kg.

Cena z august 2017: 51,00 €

Carp Zoom Easy Comfort ArmchairCarp Zoom Easy Comfort Armchair

Zico Camper

Predstavujeme nové komfortné kreslo Camper, ktoré poskytuje neobyčajný komfort nielen na rybách, ale aj pre čas pohodlným posedením v prírode a na dovolenke. Kreslo sa líši oproti iným kreslám na trhu zvýšenú a bohato polstrovanou chrbtovou časťou vybavenou obľúbeným neoprénovým podhlavníkom. Šírka kresla je predurčená pre pohodlné posedenie s nastaviteľnými opierkami. Docielite tak až 8 možných uhlov nastavenia chrbtovej časti. K základnej výbave patrí stabilná zosilnená konštrukcia a s bezproblémovým systémom posuvu nôh kresla. Nohy sú vybavené širokými topánočkami pre zvýšenie stability v teréne. Kreslo bolo navrhnuté pre maximálne pohodlie a rovnako tak aj pohodlný transport. Rozmer sedáka: 52 (š) x 48 (d) cm. Rozmer chrbtovej opierky: 52 (š) x 73 (v) cm. Výška sedáku od zeme: 40 - 57 cm. Transportné rozmery: 100 (v) x 62 (d) x 17 (š) cm. Hmotnosť: 7 kg. Nosnosť: 120 kg. Cena: 73 €, a 89 € s taškou.

Cena z august 2017: od 73,00 €

Aktuálna cena OKfish.skod 72,50 €

Pozrieť v e-shope

Zico CamperZico Camper

Carpers Lux Chair

Veľké kreslo Carpers Lux Chair s extra zatepleným matracom a príjemným poťahom, stabilná kovová konštrukcia, široké opierky na ruky, nastaviteľný sklon chrbtovej opierky, nosnosť do 140 kg! Pohodlné  kreslo so zatepleným extra polstrovaným matracom. Jeho poťah je veľmi pohodlný a príjemný, samozrejmosťou je stabilná kovová konštrukcia, nastaviteľný sklon operadla a široké opierky na ruky. Skrátka, Carpers Lux je adeptom na najlepšie predávané kreslo na trhu. Sedadlo tohto kresla má hĺbku 50 cm a šírku až 55 cm. Operadlo má výšku 67 cm. Operadlo sa smerom hore postupne rozširuje až na 60 cm a v hornej časti je navyše aj pridaná ďalšia vrstva polstrovania, čím vznikol vankúš pre pohodlné opretie hlavy.

Cena z august 2017: 78,00 €

Aktuálna cena OKfish.skmomentálne neznáma

Pozrieť v e-shope

Carpers Lux ChairCarpers Lux Chair

Giants Fishing Luxury Fleece MKII

Kresielko s predĺženou opierkou chrbta, silným polstrovaním a potiahnutým fleecom pre maximálny komfort a pohodlie. Okraje sedadla sú vyrobené z odolnej, extra hrubej nylonovej tkaniny a polstrovanie má termo izolačné vlastnosti, ktoré vás ochráni pred chladom a vlhkom. Plne nastaviteľné zadné operadlo a lakťové opierky robia túto stoličku ideálnou pre dlhodobejší pobyt pri vode. Štyri výškovo nastaviteľné nohy s otočnými a veľkými pätkami zabraňujú zaboreniu do blata. Konštrukcia je z ľahkej, ale pevnej hliníkovej zliatiny so špeciálnou povrchovou úpravou v olivovej farbe. Použitý materiál polyester 600D je v spodnej časti potiahnutý nepriepustnou PVC vrstvou. V strednej časti sedadla je molitanová vrstva s hrúbkou 3 cm, ktorá je potiahnutá fleecom. Pod hlavou je komfortný vankúšik, ktorý umocní komfort a pohodlie. Rozmery sedadla: 51x64 cm. Výška operadla: 75 cm. Výška sedačky: 102 cm (+ 15 cm maximálne predĺženie nôh). Nosnosť do: 130 kg. Hmotnosť: 6,4 kg.

Cena z august 2017: 82,00 €

Aktuálna cena OKfish.sk86,27 €

Pozrieť v e-shope

Giants Fishing Luxury Fleece MKIIGiants Fishing Luxury Fleece MKII

Mivardi Comfort Quattro

Najobľúbenejšie kreslo posledných sezón na Slovensku, ktoré do poslednej bodky plní opakované želania a priania všetkých rybárov. Luxusné pohodlné kreslo Comfort Quattro s anatomicky tvarovaným operadlom a silno polstrovaným neoprénovým podhlavníkom. Všetky štyri nohy sú teleskopické (!!!), vybavené spoľahlivou vysokou aretáciou do terénu a veľkými pätkami proti zaboreniu. Konštrukcia je tradične mimoriadne stabilná, avšak pozoruhodne ľahká a veľmi pevná s vysokým sedením ideálne konštruovaná aj pre „veľkých“ chlapov (nosnosť až 130 kg!!!). Kreslo ponúka pohodlný systém naklápania operadla pri nadvihnutí opierok na ruky, čím sa uľahčuje rybárovi jeho obsluha a tak si každý z vás môže užívať skutočný komfort na rybách.

Cena z august 2017: 86,90 €

Aktuálna cena OKfish.sk81,90 €

Pozrieť v e-shope

Mivardi Comfort QuattroMivardi Comfort Quattro

Delphin Grand

Najhorúcejšia novinka tohto leta! Extrémne pohodlné kreslo z dielne značky Delphin. Stredová časť pohodlného matraca je potiahnutá jemnou, no veľmi odolnou textíliou. V hlavovej časti na vás čaká tzv. memory foam- pamäťová pena, ktorá dodáva nebývalý stupeň relaxu. Po bokoch sa nachádza hrubšia tkanina. Jej úlohou je zvyšovať celkovú odolnosť matraca. Vďaka kĺbu je možné nastavenie pozície operadla. Silná konštrukcia sa nezľakne ani objemnejších kaprárov. Poskytuje dostatočný priestor a vysokú nosnosť. Podrúčky ešte zvyšujú celkovú pevnosť kresla. Nastaviteľné nohy sú zase nenahraditeľné v horšom teréne. Delphin Grand je kreslom, z ktorého komfortnej zóny sa vám viac nebude chcieť vstať ani k záberu! Technické parametre: Zaťažiteľnosť: 180 kg. Rozmery sedadla: 50 x 50 cm. Výška chrbtovej opierky: 68 cm. Výška sedadla: 37-48 cm. Hmotnosť: 7 kg. Prepravný rozmer: 80 x 65 x 20 cm.

Cena z august 2017: 86,90 €

Aktuálna cena OKfish.sk78,21 €

Pozrieť v e-shope

Delphin GrandDelphin Grand

Chub Outkast Ez-Back Comfy Chair

Ľahké a kompaktné rybárske kreslo s revolučnou výsuvnou opierkou chrbta a hlavy, navrhnuté pre maximálne pohodlie na rybách. Výsuvný systém zadnej chrbtovej opierky umožňuje vysunutie konštrukcie chrbtovej opierky a matraca pre lepšiu ochranu pred vetrom a väčšie pohodlie. Samozrejmosťou tohto kresla sú opierky na ruky pre pohodlné opretie rúk a ľahšie vstávanie. Perfektné spracovaný, komfortný, mäkko polstrovaný matrac prechádza v chrbtovej časti až na tvarovanú opierku hlavy. Stredová časť matraca je z moderného vzdušného materiálu. Rám kresla je vyrobený z vysokopevnostnej ocele a hliníka, čo mu dodáva maximálnu pevnosť a stabilitu.

Cena z august 2017: 99,00 €

Aktuálna cena OKfish.sk99,99 €

Pozrieť v e-shope

Delphin GrandDelphin Grand

Roca Lux II s podrúčkami - XXL

Pohodlné, funkčné, robustné a cenovo výhodné! Presne také je Super Kreslo ROCA LUX II s podrúčkami - XXL. Ak hľadáte skutočne pohodlné kreslo a chcete sa cítiť pohodlne ako v obývačke, tak kreslo Sports Roca LUX vám vďaka vysokej hustote peny na sedadle, splní všetky vaše očakávania. Kreslo je vyrobené z ľahkej ocele s podrúčkami s odnímateľným fleecovým povrchom. Nastaviteľné zvýšené operadlo a štyri plne nastaviteľné nohy s veľkými bahennými koncovkami ponúkajú najvyšší možný koeficient stability v akomkoľvek teréne. Pri rozmere D x Š x V (cm): 93 x 68 x 110 kreslo ponúka nosnosť až 125 kg, pričom jeho hmotnosť je iba 6,5 kg. Zopakujme si teda, že Super Kreslo ROCA LUX II je Pohodlné, funkčné, robustné a cenovo výhodné!

Cena z august 2017: 99,00 €

Aktuálna cena OKfish.sk94,91 €

Pozrieť v e-shope

Roca Lux II s podrúčkami - XXLRoca Lux II s podrúčkami - XXL

Spro Grade Carp Throne

Priestranné kreslo Spro Grade Carp Throne s nastaviteľným chrbtom a pevnými podrúčkami s mäkkými rukávmi. Vyniká pevným „heavy duty“ rámom a extra vysokým chrbtom pre maximálne pohodlie. Nastaviteľný chrbtový systém je veľmi ľahko použiteľný. Kreslo je v dvojfarebnom vyhotovení, má nastaviteľné nohy s pätkami vhodnými do bahna. Rozmery: 93 x 68 cm.

Cena z august 2017: 99,99 €

Aktuálna cena OKfish.skmomentálne neznáma

Pozrieť v e-shope

Spro Grade Carp ThroneSpro Grade Carp Throne

Carp Spirit Kolossal Level Chair XXL

Špičkové, pohodlné, nastaviteľné kresielko veľkosti XXL, štedro dimenzované pre luxusné posedenie. Tepelne tvarovaný a nekĺzavý matrac pre vysoký komfort. Pohodlné polstrované podrúčky a nastaviteľný uhol chrbtového operadla. Hliníkový nosný rám, sklápacie pätky v rozsahu 360 °. Pieskovaním vykonaná antireflexná povrchová úprava. Maximálna záťaž 160 kg! Hmotnosť iba 7,5 kg. Rozmery: výška 95-105 cm, šírka 70 cm, hĺbka 55 cm.

Cena z august 2017: 167,00 €

Carp Spirit Kolossal Level Chair XXLCarp Spirit Kolossal Level Chair XXL

Trakker Levelite Long-Back Chair

Ergonomicky dizajnované kreslo je skvelé kreslo na výpravu. Dizajn s dlhšou zadnou časťou, ktorá je oporou chrbta a krku a s opierkami na ruky poskytuje neuveriteľnú mieru komfortu. Štyri „jedným dotykom“ nastaviteľné nohy, ktoré nezapadnú do blata môžu byť nastavené na optimálnu pozíciu a výšku. K tomu je kreslo so svojimi 4,1 kg extrémne ľahké, ak uvážime jeho rozmery a vlastnosti. Materiál: Hliníkový rám. Váha: 4,1kg. Rozmery: rozložené – 99 cm x 64 cm, zložené 77 cm x 64 cm. Výška sedadla: 39 cm – 48 cm. Výška operadla: 68 cm, šírka sedadla 53 cm.

Cena z august 2017: 177,28 €

Trakker Levelite Long-Back ChairTrakker Levelite Long-Back Chair

Celá fotogaléria k článku

Carp Zoom Easy Comfort Armchair Zico Camper Carpers Lux Chair Giants Fishing Luxury Fleece MKII Mivardi Comfort Quattro Delphin Grand Chub Outkast Ez-Back Comfy Chair Roca Lux II s podrúčkami - XXL Spro Grade Carp Throne Carp Spirit Kolossal Level Chair XXL Trakker Levelite Long-Back Chair Predstavujeme kreslá 12
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.