Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Predstavujeme smáčiky

Predstavujeme smáčiky

OKfish.sk, Slovenský RYBÁR redakcia 27.08.2018 14:25

Obľúbenou nástrahou na lov dravcov sú určite smáčiky. Dokážu prilákať menších ostriežikov, ale aj krásne zubáče či šťuky. Pozrite si teraz výber nových smáčikov na trhu.

Mikado Tsubame

Skvelá gumená nástraha na lov dravých rýb na báze smáčikov. Najmä na ostrieže a zubáče úplne neodolateľná nástraha! Pružné telo, rozoklaná chvostová časť z extra jemného materiálu a veľké oko vytvára v kombinácii s dráždivými farbami dokonalú imitáciu zranenej unikajúcej rybky. Navyše je telo nástrahy obohatené o zložky farieb so spektrom viditeľným v tme, ktoré zaisťujú atraktivitu nástrahy i za šera a v noci! Skvelá nástraha, ktorej účinnosť je až neuveriteľná. Pre ostrieže a zubáče neodolateľná nástraha! Dĺžka: 7,5 cm.

Cena zo septembra 2018: od 0,89 €

Aktuálna cena na OKfish.sk: 0,94 €

Pozrieť v e-shope

Mikado TsubameMikado Tsubame

Savage Gear Monster Slug

Táto nová nástraha je vytvorená špeciálne na „pelagic“, ale môže byť použitá aj na iné účely. Je ideálna na použitie s jigovou hlavou či off setovými háčikmi. Unikátna nová nástraha, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre rastúci trend vertikálneho rybolovu na otvorenej vode pri love šťúk, zubáčov atď. Nástraha je vhodná aj pre iné metódy, napr. jerk/ twitch, zdvíhanie a spúšťanie, alebo s ťažšími jigovými hlavičkami. Sú veľmi dobre použiteľné pre lov všetkých dravcov v sladkej a slanej vode! Dĺžka: 20 cm.

Cena zo septembra 2018: od 3,30 €

Aktuálna cena na OKfish.sk: 3,30 €

Pozrieť v e-shope

Savage Gear Monster SlugSavage Gear Monster Slug

Quantum Slendry II

Slender je gumená nástraha z extrémne mäkkej gumy. Využívame ju najmä pri love na drop‑shot, ale uplatnenie si nájde aj pri iných technikách. Osadené sú holografi ckými očami a majú v sebe trblietky a holografi ckú fóliu, ktorá napodobňuje reálne odlesky šupín rybiek. S plutvičkami na vrchnej aj spodnej časti je to veľmi zaujímavý typ nástrahy, ktorý by ste si nemali nechať ujsť. Cena za 8 ks. Dĺžka: 10 cm.

Cena zo septembra 2018: 5,51 €

Quantum Slendry IIQuantum Slendry II

Gunki Kiddy

Smáčik s veľmi jemným chvostíkom. Je vhodná ako na vertikálnu aj klasickú prívlač. Mäkký chvostík krásne pracuje aj pri veľmi pomalých pohyboch. Sú zhotovené z tej najjemnejšej gumy pre ich perfektný chod a napustené špeciálnou arómou lákajúcou dravca. Má veľké 3D oči pre ešte väčšiu dráždivosť. Odporúčame na prechytávané vody a dni, kedy ryby berú malé rybky veľmi jemne. Vhodné na ostrieže a zubáče, pstruhy. Dĺžka: 7,6 cm.

Cena zo septembra 2018: od 0,76 €

Aktuálna cena na OKfish.sk: 0,76 €

Pozrieť v e-shope

Gunki KiddyGunki Kiddy

Mikado Saira

Inovatívna nástraha Saira od Mikada je určená predovšetkým na vertikálnu prívlač, alebo na klasický lov s jigovou hlavou. Nástraha dokonale imituje živú rybičku. Ideálna na lov pstruhov, ostriežov a zubáčov. Veľkosť 20 cm je tiež skvelá na sumce. Okrem spomínaného vedenia a nastraženia je táto guma vhodná aj na lov tzv. „pelagic“ spôsobom – v stĺpci. Dĺžka: 20 cm.

Cena zo septembra 2018: od 1,79 €

Aktuálna cena na OKfish.sk: od 2,61 €

Pozrieť v e-shope

Mikado SairaMikado Saira

Fox Forktail Bulk

Smáčik FOX Rage Fork Tail má špeciálny tvar chvostíka v tvare písmena V, ktorý vytvára mikrovibrácie dôležité obzvlášť v dňoch, kedy sú dravce apatické a nechcú zaútočiť na nástrahu. Pokiaľ sa jedná o akciu tejto nástrahy, tak tu presne platí, že menej znamená viac a valná väčšina záberov prichádza pri vyložene statickom vertikálnom love. Guma

použitá pri výrobe tejto nástrahy je mierne tuhšia a pomáha vytvárať umelú nástrahu dokonale napodobňujúcu korisť, ktorá sa zdržiava vo vodnom stĺpci. Aj keď sa tento smáčik najviac hodí na vertikálnu prívlač, tak môže byť použitý aj na klasickú. Dĺžky: 13,5 cm a 18 cm.

Cena zo septembra 2018: od 1,69 €

Aktuálna cena na OKfish.sk: od 1,69 €

Pozrieť v e-shope

Fox Forktail BulkFox Forktail Bulk

Fox Micro Tiddler Slow

Malý chvostík nástrahy sa pri chytaní vlní veľmi vysokou frekvenciou, čo prinúti k záberu mnohokrát aj inak neuloviteľné ryby. Či už tieto nástrahy povediete tesne pod hladinou s ľahkou jigovou hlavou, alebo ich budete krátkymi a intenzívnymi prískokmi priťahovať k sebe, dravce v okolí budú s veľkou pravdepodobnosťou reagovať útokom. Chvostík sa veľmi dobre pohybuje aj pri pomalom vedení. Vďaka tomu je ideálnou nástrahou na drop‑shot na lov ostriežov a iných menších dravcov. Dĺžka: 5 cm.

Cena zo septembra 2018: od 0,78 €

Aktuálna cena na OKfish.sk: od 0,78 €

Pozrieť v e-shope

Fox Micro Tiddler SlowFox Micro Tiddler Slow

Berkley Powerbait Drop Shot Minnow

Veľmi obľúbený smáčik od fi rmy Berkley vyvinutý v Európe pre našich rybárov. Jeho priehľadnosť a trubička „mylar“ v tele umocňuje realitu živej rybky. Má 3D oči, mikro fl itre a množstvo skvelých farieb podľa výskytu malých rýb vo vode. Smáčik je vhodný na klasickú aj vertikálnu prívlač. Vynikajúci na ostrieža, zubáča i pstruha. Dĺžka: 7,5 cm.

Cena zo septembra 2018: od 1,19 €

Aktuálna cena na OKfish.sk: 1,35 €

Pozrieť v e-shope

Berkley Powerbait Drop Shot MinnowBerkley Powerbait Drop Shot Minnow

PREDATOR-Z Drop Shot Soſt Lure

Perfektná nástraha na drop‑shot. Realistická imitácia rybky je veľmi vhodná na lov zubáčov, či ostriežov, ale nepohrdne ani iný dravec. Má extra mäkké a zároveň odolné telo. Holografi cké 3D oči pridávajú nástrahe na dôveryhodnosti. S jej dĺžkou je ideálnou gumou na zubáče a ostrieže pri vertikálnom love. Cena je za balenie (4 kusy). Dĺžka: 10 cm.

Cena zo septembra 2018: od 2,10 €

Aktuálna cena na OKfish.sk: [pro_66161_cena_pro]

Pozrieť v e-shope

PREDATOR-Z Drop Shot Soſt LurePREDATOR-Z Drop Shot Soſt Lure

Gunki Fix Minnow

Gunki Fix Minnow sú ochutené mäkké gumové nástrahy vyrobené najmodernejšími technológiami. Sú zhotovené z tej najjemnejšej gumy pre perfektný chod a napustené špeciálnou arómou lákajúcou dravce. Vo svojom tele obsahujú integrovanú soľ pre vierohodnejšiu chuť pri útoku dravca. Nástrahy sú vhodné ako na klasickú, tak aj na vertikálnu prívlač. Dlhý a veľmi jemný chvost Gunki Fix Minnow pracuje aj pri tom najjemnejšom oživovaní. Ideálná umelá nástraha na vyprovokovanie neaktívnych alebo veľmi skúsených rýb. Dĺžka: 12 cm.

Cena zo septembra 2018: od 1,22 €

Aktuálna cena na OKfish.sk: 1,22 €

Pozrieť v e-shope

Gunki Fix MinnowGunki Fix Minnow

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.