Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Predstavujeme výber z najlepších rybárskych produktov výstavy Efttex 2018

Predstavujeme výber z najlepších rybárskych produktov výstavy Efttex 2018

OKfish.sk, Slovenský RYBÁR redakcia 31.07.2018 08:25

Efttex v Amsterdame sa konal od štvrtka 28. júna do soboty 30. júna 2018. Teraz prinášame prehľad najlepších a ocenených produktov, ktoré sme tam mohli zazrieť. Určite ich budeme dopĺňať aj na náš sklad!

Daiwa Exist – LT (NAJLEPŠÍ NAVIJAK)

Exist LT reprezentuje 60 rokov inovácií od fi rmy Daiwa a je ukážkou tých najlepších technológií od Daiwy. Snúbi sa tu ideálny pomer sily a ľahkosti. Koncept LT eliminuje všetky zbytočné materiály na navijaky a ponúka iba to najlepšie. Skvelou ukážkou je odľahčená rukoväť Air Handle. Má 12+1 ložísk, o 30 % zosilnenú brzdu a rotor z materiálu Zaion.

Daiwa Exist – LTDaiwa Exist – LT

Daiwa 18 Ryoga (NAJLEPŠÍ MULTIPLIKÁTOR)

Tento okrúhly baitcastový navijak je dizajnovaný na lov v sladkej aj slanej vode. Strojovo vyrábaný hliníkový rám a bočné diely ponúkajú tuhú štruktúru a neuveriteľne spoľahlivú technológiu. Cievka je široká 36 mm a je zhotovená z dural-hliníka, čo je o 1,3 viacnásobne pevnejší materiál ako tradičný hliník. Ložisko je vyhotovené technológiou Magsealed, čo znamená, že do neho neprenikne voda. Pohodlná rukoväť je dlhá 90 mm.

Daiwa 18 RyogaDaiwa 18 Ryoga


(NAJLEPŠIA MUŠKÁRSKA ŠNÚRA)

RIO Big Nasty 4D Sink Tip

Perfektná potápavá šnúra na nahadzovanie s veľkými strímrami. Ponúka špeciálnu technológiu Multi Density Control, čo znamená spojenie štyroch rôzne hustých sekcií, ktoré zabezpečujú najhladší prenos energie počas nahadzovania a najlepšiu kontrolu počas samotného lovu. Jednoducho, najpokročilejšia, najhladšia technická šnúra s potápavým koncom aká bola kedy vyrobená.

RIO Big Nasty 4D Sink TipRIO Big Nasty 4D Sink Tip

(NAJLEPŠÍ VOBLER)

Rapala Super Shadow Rap

Predátori neodolajú vobleru Super Shadow Rap, ktorý sa hýbe zo strany na stranu a pomaly uniká do hlbín ako umierajúca rybka. Jeho vysoký profi l zabezpečuje dobrú viditeľnosť, takže dravec sa zameria na väčšiu korisť, zatiaľ čo jeho úzky profi l zabezpečuje pohodlný lov počas celého dňa. Má 16 cm, 77 g, je pomaly potápavý a pracuje v hĺbke
1-1,44 m.

Rapala Super Shadow RapRapala Super Shadow Rap

Savage Gear 4D Line Thru Pike (NAJLEPŠIA MÄKKÁ NÁSTRAHA)

Malé šťuky sú najobľúbenejšou korisťou tých veľkých a tieto super realistické nástrahy budú smrteľné. Šťuka pláva veľmi realistickým esovitým pohybom a pomaly sa potápa. Náš dizajn vnútorného vedenia lanka zabezpečuje, že šťuka sa vďaka hmotnosti nástrahy nedokáže zbaviť háčika. Tento systém je ľahko vymeniteľný, nástraha má lákavú prirodzenú vôňu, zosilnené spoje a špeciálnu povrchovú úpravu. K dispozícii sú 3 veľkosti: 25 cm, 37 cm a 48 cm obor.

Savage Gear 4D Line Thru PikeSavage Gear 4D Line Thru Pike

Sufix 131 (NAJLEPŠIA SPLIETANÁ ŠNÚRA)

Nová šnúra od Sufixu ponúka 12 spletených vlákien z materiálu HMPE plus jedno hrubšie stredné vlákno od výrobcu Gore. Je tak zabezpečený dokonalý okrúhly priemer a nehrozí roztrhnutie, najmä v strednej časti šnúry.

Sufix 131Sufix 131

MADCAT A-STATIC Rattlin´ spoon (NAJLEPŠIA ROTAČKA)

Ďalšia inovácia od MADCAT-u: hrkotajúca plandavka. Pláva ako plandavka, ale má rotujúce telo s malými hrkajúcimi guľôčkami vo vnútri pre ešte väčšiu atraktivitu. Háčiky majú veľkosť 3/0 a celá nástraha je vyhotovená pomocou technológie A-STATIC, čo znamená, že je pogumovaná, minimalizuje to statickú elektrinu, ktorá často vyplaší sumca.

MADCAT A-STATIC Rattlin´ spoonMADCAT A-STATIC Rattlin´ spoon

Wiley X Nash vo vyhotovení Kryptek (NAJLEPŠIE OKULIARE)

Okuliare Nash majú U-čkový tvar a farebné, maskovacie vyhotovenie Kryptek. Ponúkajú skvelo vyzerajúcu ochranu očí a vysokú odolnosť. Polykarbonátové sklá s japonským polarizačným filtrom umožňujú veľmi veľkú čistotu pohľadu, sú vybavené povlakom proti poškriabaniu, sú hydrofóbne s anti-reflexnou úpravou. Tento produkt, rovnako ako ostatné okuliare Wiley X má vysokú ochranu proti nárazu, vystreleným projektilom a pod. (podľa US a EU ochranných štandardov).

Wiley X Nash vo vyhotovení KryptekWiley X Nash vo vyhotovení Kryptek

Snowbee Nivalis (NAJLEPŠIE OBLEČENIE)

Bunda Nivalis posunula firmu Snowbee do inej ligy. Jej výplň je vyhotovená z 90 % páperia a z 10 % peria, čo zabezpečuje skvelé termoizolačné vlastnosti. Povrch bundy je vyhotovený z 3-vrstvového laminovaného materiálu so skrytými švami, čo zabezpečuje takmer úplnú vode odolnosť. To isté sa týka aj vreciek a zipsu, ktoré sú vyhotovené tak isto vode odolné. Neprekonateľný kus oblečenia, ktorý vás bude sprevádzať na rybách, alebo pri iných outdoorových aktivitách.

Snowbee NivalisSnowbee Nivalis

Clee Fishing Jungle Operator (INOVÁCIA ROKA)

Hybridné plavidlo, ktoré je kombináciou belly boatu, člna, pontónu... Nafukovacie plavidlo je veľmi skladné, jednoducho zostaviteľné a vysoko efektívne plavidlo. Pohyb zabezpečujú veslá, plutvy na nohách, či dokonca elektromotor. Z plavidla je možné chytať v sede, či v stoji! Ponúka dostatok miesta na odkladanie všetkého potrebného rybárskeho vybavenia. Stabilné plavidlo, ktoré má pred sebou určite veľkú budúcnosť.

Clee Fishing Jungle OperatorClee Fishing Jungle Operator

R.L. Winston Air Fly for Salt Water (NAJLEPŠÍ MUŠKÁRSKY PRÚT)

R.L. Winston predstavuje novú sériu prútov na lov v slanej vode Air Salt Water. Séria ponúka prúty od AFTMA 6 až po 12. Všetky tieto prúty sú štvordielne s odolnosťou voči slanej vode. Predstavujú nový rozmer vo výrobe a „finiši“ prútov, ktoré sú veľmi výkonné a veľmi pekne vyhotovené.

R.L. Winston Air Fly for Salt WaterR.L. Winston Air Fly for Salt Water

Pozrite si krátke video víťazných produktov na Efttexe

Celá fotogaléria k článku

Daiwa Exist – LT Daiwa 18 Ryoga RIO Big Nasty 4D Sink Tip Rapala Super Shadow Rap Savage Gear 4D Line Thru Pike Sufix 131 MADCAT A-STATIC Rattlin´ spoon Wiley X Nash vo vyhotovení Kryptek Snowbee Nivalis Clee Fishing Jungle Operator R.L. Winston Air Fly for Salt Water Predstavujeme výber z najlepších rybárskych produktov výstavy Efttex 2018 12
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.