Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies

HĽADÁ SA REDAKTOR  Magazín Slovenský RYBÁR hľadá nového redaktora. (zistiť viac)

0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Predstavujeme zubáčové prúty na lov z lode

Predstavujeme zubáčové prúty na lov z lode

OKfish.sk, Slovenský RYBÁR redakcia 31.10.2017 13:24

Mivardi Imperium Spinning

Novo vyvinutá séria prútov, ktorá mieri medzi najpredávanejšie prívlačové prúty na trhu. Blank je vyrobený z IM8 karbónu a ponúka veľmi rýchlu akciu. Prúty sú osadené dostatočne veľkými očkami pre dlhé a presné nahodenia, anatomicky tvarovanou korkovou rukoväťou a sedlom navijaka zapusteným do rukoväte. V dĺžke 210 cm sa vyrábajú v záťaži L (7-22 g) a SL (5-15 g).

Cena z októbra 2017: 33,00 €

Aktuálna cena OKfish.skmomentálne neznáma

Pozrieť v e-shope

Mivardi Imperium SpinningMivardi Imperium Spinning

FOX Rage Warrior Spin

Perfektný prívlačový prút od firmy Fox z radu Rage za bezkonkurenčnú cenu. Tento rad prívlačových prútov má ľahkú karbónovú konštrukciu, očká Fox Slik, perfektne vyhotovené sedlo navijaka a rukoväť prúta z vysoko kvalitného korku. Za extra výhodnú cenu tak získate skvelý značkový rybársky prút, porovnateľný s podstatne drahším variantom prútov od iných značiek. Nápadný dizajn tohto prúta len dopĺňa skvelé parametre, ktoré ponúka. Prút je skvelou voľbou na lov z lode alebo brehu. S dĺžkou 2,10 m nájdete v portfóliu vrhacie záťaže: 10-30 g, 15-50 g a 20-60 g.

Cena z októbra 2017: 39,90 €

Aktuálna cena OKfish.sk: od 41,99 €

Pozrieť v e-shope

FOX Rage Warrior SpinFOX Rage Warrior Spin

Delphin TOXIC

Absolútne neprehliadnuteľný model od značky Delphin! Rýchly, temne fialový blank zo špičkového 30T karbónu nenechá rybára o svojom predurčení váhať ani sekundu. Presné nahadzovanie, bezchybné vedenie nástrahy, šialene rýchle zaseknutie, ale aj silovejšie zdolávanie. To je TOXIC, prút taký nekompromisný, ako len môže byť. Nezameniteľný blank Toxicu prechádza do agresívne tvarovanej fŕkanej rukoväte, ktorá padne okamžite do ruky. Osadené vysokokvalitné pretvarované očká sú samozrejmosťou a dotvárajú dokonalý koncept tohto prúta. Hmotnosť 125 g, dĺžka 2,15 m a vrhacia záťaž 5-25 g. Buď si TOXIC, alebo nie si!

Cena z októbra 2017: 39,90 €

Aktuálna cena OKfish.sk: od 39,90 €

Pozrieť v e-shope

Delphin TOXICDelphin TOXIC

Giants Fishing Sensitive Spin

Rad prívlačových prútov postavených na ľahkom grafitovom blanku 24T, ktorý má stredne rýchlu akciu. Prút má matnú čiernu povrchovú úpravu a je určený na lov s ľahšími nástrahami. Je osadený kvalitnými jednostopkovými SiC očkami, ergonomickým sedlom navijaka a rukoväť kombinuje kvalitný korok a EVA materiál. Má ideálnu dĺžku 40 cm, vďaka čomu nedochádza k veľkej námahe predlaktia pri vláčení. Prút dlhý 2,10 m má transportnú dĺžku 110 cm, hmotnosť 119 g a vrhaciu záťaž 2-13 g.

Cena z októbra 2017: 40,90 €

Aktuálna cena OKfish.skmomentálne neznáma

Pozrieť v e-shope

Giants Fishing Sensitive SpinGiants Fishing Sensitive Spin

Quantum Hypercast Power Jig

Extrémne ľahký prút s dokonalým blankom na presné prezentovanie nástrahy s okamžitou akciou. Delená dvojdielna rukoväť z prírodného korku dopĺňa komfort tohto prúta. Ideálny prút pre aktívny rybolov osadený kvalitnými SiC očkami, ktoré bránia poškodeniu vlasca alebo šnúry a pevným sedlom navijaka. Prút môžeme zaťažiť širokou škálou rôznych umelých nástrah a mäkkých gúm. S týmto prútom budete mať vždy vynikajúci zážitok z rybolovu. Prút s dĺžkou 2,10 m má vrhaciu záťaž 13-35 g, transportnú dĺžku 109 cm a hmotnosť 130 g.

Cena z októbra 2017: 44,94 €

Quantum Hypercast Power JigQuantum Hypercast Power Jig

AWA´S N´gage Pursuit

Dvojdielny prívlačový prút s vrhacou záťažou 8 až 25 g a dĺžkou 2,10 m vyniká štíhlym a rýchlym blankom. Ergonomicky tvarovaná dvojdielna rukoväť je vyhotovená kombináciou korku a kvalitného EVA materiálu. Odľahčené Alco - Lite SiC očká osadene v špeciálne tvarovaných dvojstopkových a jednostopkových rámoch z titániovej zliatiny napomáhajú dlhým a presným nahodeniam. Prút je určený na lov s nástrahami menších a stredných veľkostí. Veľmi obľúbený pri love zubáčov, šťúk a pstruhov. Dodáva sa v pevnom transportnom puzdre s obojstranným zipsom.

Cena z októbra 2017: 55,00 €

AWA´S N´gage PursuitAWA´S N´gage Pursuit

Mivardi X-Centrix Spinn

Najvyšší rad vskutku exkluzívnych prívlačových prútov, ktoré sú postavené na veľmi rýchlom a ľahkom blanku z SHMC Super Fast karbónu. Rýchla špičková akcia je zachovaná aj vďaka použitiu veľmi ľahkých FUJI očiek a ich optimálnemu rozmiestneniu. Vynikajúca odozva blanku zaisťuje dokonalý kontakt s nástrahou a zvyšuje tak úspešnosť pri love na maximum. Anatomicky tvarovaná, delená rukoväť z tvrdej EVA peny zaisťuje pohodlné držanie prúta pri zachovaní najnižšej možnej hmotnosti. Exkluzivitu prúta dokazuje aj použitie FUJI sedla navijaka a dokonalé celkové vyváženie. Vrhacia záťaž: 4-18 g, dĺžka 2,10 m.

Cena z októbra 2017: 79,90 €

Aktuálna cena OKfish.skmomentálne neznáma 

Pozrieť v e-shope

Mivardi X-Centrix SpinnMivardi X-Centrix Spinn

Mitchell Traxx RZ

Novinkou z dielne francúzskej značky Mitchell je najvyššia séria prútov na lov dravcov s označením Traxx RZ. Charakteristickou črtou týchto prútov je ich nízka hmotnosť a kvalitné komponenty. Konštrukcia blanku prútov pozostáva z 36/40T uhlíka. Prúty sú vybavené Fuji komponentami, anti-tangle vodiacimi očkami a delenou ergonomickou rukoväťou. V dĺžke 210 cm sú k dispozícii dva modely s vrhacou záťažou 7-28 a 15-40 gramov.

Cena z októbra 2017: 89,00 €

Mitchell Traxx RZMitchell Traxx RZ

Daiwa PROREX

Cieľom našich inžinierov pri vývoji série prútov Prorex bolo vyrobiť veľmi ľahké, ale zároveň pevné a rýchle blanky. Akcia prúta bola prispôsobená požiadavkám modernej prívlače so zameraním na voblery a kopytá. Tieto skvelé prúty majú rýchlu a presnú akciu, ktorá sa otvára až do rukoväte. Blank prúta vyrobený z HVF karbónového vlákna je skvele spracovaný a vďaka svojej konštrukcii s ním nahodíte na naozaj veľké vzdialenosti. Prút sa skvele drží a manipulácia s ním je pohodlná. X45 konštrukcia blanku optimalizuje presnosť a vaše nahodenia tak budú vždy nachádzať svoj presný cieľ. Optimálne krivka ohybu je spôsobená použitím kvalitné spojky V-Joint. Táto nová séria prútov Prorex kombinuje kvalitnú a tradičnú výrobu s klasickým dizajnom a vynikajúcim pomerom cena/výkon. Prút je dlhý 2,10 m a má vrhaciu záťaž 7-21 g.

Cena z októbra 2017: 108,00 €

Aktuálna cena OKfish.skmomentálne neznáma

Pozrieť v e-shope

Daiwa PROREXDaiwa PROREX

Sportex Black Pearl

Dokonalosť prenesená do prúta Black Pearl. Nezameniteľná rýchla, priama akcia pre dokonalý zážitok z rybolovu. Prút vybavený ergonomicky tvarovanou rukoväťou pre lepšie prezentovanie nástrahy, SiC očkami, ktoré bránia poškodeniu vlasca a pevným sedlom navijaka. Kvalitný a výrazný vzhľad, agresívny charakter a vlastnosti robia z tohto prúta pravú čiernu perlu medzi prútmi na prívlač. V ponuke rôzne dĺžky a gramáže. Dvojdielny prút s dĺžkou 2,10 m má vrhaciu záťaž 15-29 g, transportnú dĺžku 109 cm a hmotnosť 137 g.

Cena z októbra 2017: 109,95 €

Aktuálna cena OKfish.sk: 114,95 €

Pozrieť v e-shope

Sportex Black PearlSportex Black Pearl

Shimano Technium Spinning

Za vynikajícím správaním sa tohto prúta s dvojitou rukoväťou pri nahadzovaní a za okamžitom zaseknutí pri zábere je mimoriadne rýchla akcia špičky prúta. Blank z kompozitu XT200 je osadený K/KR očkami Fuji Alconite a sedlom navijaka Fuji VSS. Prúty v elektricky modrom vyhotovení sú k dispozícii v prívlačových a castingových modeloch. Rad tak pokrýva prakticky všetky techniky lovu dravcov od chytania s ľahkými umelými nástrahami až po lov s veľkými voblermi na extrémne vzdialenosti. Vrhacia záťaž 7-35 g, dĺžka 2,13 m a hmotnosť 107 gramov!

Cena z októbra 2017: 125,00 €

Aktuálna cena OKfish.sk: 125,60 €

Pozrieť v e-shope

Shimano Technium SpinningShimano Technium Spinning

Robinson Diaflex Zander Jig

Krátky prívlačový prút ideálny na lov s jigovými nástrahami z člna. Extrémne štíhly a citlivý blank garantuje, že rybár pocíti každé – aj veľmi jemné zábery zubáča. Citlivosť prúta znásobuje aj použitie karbónovej rukoväte, ktorá z tela prúta perfektne prenáša pohyb nástrahy aj zábery rýb. Súčasne je tento prút taký silný, že bezpečne zdolá aj tie najväčšie trofejné ryby. Všetky podstatné komponenty ako je sedlo navijaka a očká sú z produkcie firmy FUJI, blank je vyrobený z vysokomodulovaného uhlíka s modulom pružnosti 82 mln PSI. Hmotnosť prúta je 148 g, dĺžka 2,25 m a ponúka vrhaciu záťaž 5-35 g.

Cena z októbra 2017: 165,00 €

Aktuálna cena OKfish.skmomentálne neznáma 

Pozrieť v e-shope

Robinson Diaflex Zander JigRobinson Diaflex Zander Jig

Sportex Black Arrrow

Špeciálne vytvorený prút pre profesionálny športový rybolov. Veľmi rýchla akcia s dokonalou anatomickou rukoväťou z prémiového prírodného korku vám zaručí dokonalé prezentovanie nástrahy. Blank vyrobený z novo vyvinutého uhlíkového materiálu, FUJI sedlo navijaka dodáva prútu Black Arrow nie len krásny vzhľad, ale aj neuveriteľnú ľahkosť pre dokonalý zážitok z rybolovu. Prednosti tohto prúta zistíte v extrémnych situáciách. Black Arrow ponúka rôzne dĺžky a gramáže. Dĺžka 2,10 m ponúka vrhaciu záťaž 27-51 g, transportnú dĺžku 110 cm a hmotnosť 152 g.

Cena z októbra 2017: 169,95 €

Sportex Black ArrrowSportex Black Arrrow

Berkley Ripple

Berkley predstavuje nové špičkové prívlačové prúty zo série Ripple, určené na lov zubáčov. Blank prútov je vyrobený z najkvalitnejšieho 40T HD japonského nano uhlíka a je osadený kvalitnými anti-twist SiC očkami značky Sea Guide a tiež Sea Guide Alien držiakom navijaka, umožňujúcim kontakt s blankom prúta. Delená rukoväť v kombinácii materiálov EVA/korok, s vygravírovaným logom Berkley, elegantne dopĺňa moderný dizajn týchto prútov. Prvotriedne komponenty, nízka hmotnosť prútov, ich vyváženosť, akcia a výkon dokonale spĺňajú požiadavky najnáročnejších špecialistov na lov dravých rýb. V dĺžke 210 cm sú k dispozícii štyri rôzne vrhacie záťaže: 3-15 g, 5-20 g, 10-30 g, 15-40 g, ako aj verzia Drop Shot 5-20 gramov.

Cena z októbra 2017: 189,00 €

Aktuálna cena OKfish.sk: 95,94 €

Pozrieť v e-shope

Berkley RippleBerkley Ripple

Celá fotogaléria k článku

Mivardi Imperium Spinning FOX Rage Warrior Spin Delphin TOXIC Giants Fishing Sensitive Spin Quantum Hypercast Power Jig AWA´S N´gage Pursuit Mivardi X-Centrix Spinn Mitchell Traxx RZ Daiwa PROREX Sportex Black Pearl Shimano Technium Spinning Robinson Diaflex Zander Jig Sportex Black Arrrow Berkley Ripple Predstavujeme zubáčové prúty na lov z lode 15
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.