Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies

OBJEDNÁVKY VYBAVUJEME   Vzhľadom na obmedzený a ochranný režim, sa môže vybavenie objednávky mierne predĺžiť. Ďakujeme za pochopenie.

0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Repelentný lampáš Thermacell Scout

Repelentný lampáš Thermacell Scout

Slovenský RYBÁR redakcia 05.08.2019 15:49

Recenzia Thermacell Scout repelentného lampáša.

Thermacell lampáš je vyrobený z ľahkého a odolného materiálu s dlhou životnosťou. Lampáš Scout predstavuje vode odolné kempingové svietidlo s výkonným LED svetlom a vytvorí vo vašom okolí rýchlo a jednoducho ochrannú zónu pred komármi a iným nepríjemným hmyzom. 

Funkcia ochrany pred hmyzom Thermacell je najúčinnejšia ochrana pred bodavým hmyzom, ktorá funguje na princípe postupného uvoľňovania účinnej látky do prostredia, a tým dokáže tento lampáš ochrániť až 21 m2 priestor napr. v bivaku, alebo aj vo voľnej prírode. Vankúšik s repelentnou účinnou látkou je zohrievaný špeciálnou butánovou náplňou bez otvoreného plameňa. Pôsobí okamžite a chráni hodiny. 

Repelentné vankúšiky a butánovú naplň je možné zakúpiť aj samostatne. Zapnutie svetla je nezávislé od zapnutia ochrany pred hmyzom. Lampáš má zabudovaný hák pre zavesenie a je napájaný s 4 batériami typu AA. Má 4 stupne nastavenia svietivosti: High – najvyššia, Medium – stredná, Low – nízka a SOS Strobe – bliká. Výdrž svetla je 10 hodín na stupni High a 40 hodín na stupni Low, pričom maximálny výkon svetla je 220 lumenov.

  • Balenie obsahuje: 1 repelentný vankúšik, 1 plynovú náplň
  • Rozmery: 11,2 x 18,4 cm

Návod pre repelentný lampáš

1. Otvorte schránku na batérie a vložte štyri batérie (veľkosť AA). 
Znovu zatvorte schránku na batérie.1. Otvorte schránku na batérie a vložte štyri batérie (veľkosť AA). Znovu zatvorte schránku na batérie.

2. Otočte hornú časť lampáša a odoberte z dolnej časti. Plynovú náplň vložte do lampáša. Náplň úplne zaskrutkujte. Hornú časť nasaďte na dolnú časť.2. Otočte hornú časť lampáša a odoberte z dolnej časti. Plynovú náplň vložte do lampáša. Náplň úplne zaskrutkujte. Hornú časť nasaďte na dolnú časť.

3. Praktická a pevná rúčka slúži na3. Praktická a pevná rúčka slúži na

4. Vybaľte vankúšik s účinnou látkou a zasuňte ho pod kryt na hornej časti lampáša. Keď sa odparí účinná látka, vankúšik zmení farbu z modrej na bielu.4. Vybaľte vankúšik s účinnou látkou a zasuňte ho pod kryt na hornej časti lampáša. Keď sa odparí účinná látka, vankúšik zmení farbu z modrej na bielu.

5. Funkciu odpudzovania hmyzu aktivujete otočením prepínača v hornej časti lampáša do polohy „ON“. Plyn začne unikať. Počkajte 5 – 10 sekúnd a potom otočný prepínač prepnite ďalej doprava do polohy „START“.5. Funkciu odpudzovania hmyzu aktivujete otočením prepínača v hornej časti lampáša do polohy „ON“. Plyn začne unikať. Počkajte 5 – 10 sekúnd a potom otočný prepínač prepnite ďalej doprava do polohy „START“.

PRODUKTY SPOMÍNANÉ V ČLÁNKU

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.