Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies

OBJEDNÁVKY VYBAVUJEME   Vzhľadom na obmedzený a ochranný režim, sa môže vybavenie objednávky mierne predĺžiť. Ďakujeme za pochopenie.

0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00
Titulná foto Test – rybárske stolíky

Test – rybárske stolíky

Miroslav Fečko 30.07.2019 16:19

Stolíky sa stali praktickou súčasťou výbavy mnohých rybárov. Či už chodievate na ryby iba krátkodobo, trávite čas v bivaku alebo spolu s rodinou niekoľko dní v karavane, stolík na uloženie vecí, príslušenstva, jedla, alebo čohokoľvek iného čo na rybách potrebujeme spríjemní pobyt. Dnes vám predstavíme niekoľko rozdielnych modelov.

Leeda Speciman Bivvy Table

Leeda Speciman Bivvy Table je stolík menších rozmerov, ale zostavený z pevnej hliníkovej konštrukcie. Bude teda vhodne slúžiť ako stolík umiestnený v bivaku na uloženie najpotrebnejších vecí. Nohy sa rozkladajú na vyklápacom princípe, pričom nie sú výškovo nastaviteľné. Stolík tak predstavuje relatívne menší, kompaktný ale zároveň veľmi flexibilne využiteľný odkladací priestor.

Rozmery

  • 40cm x 24cm x 17,5cm

Leeda Speciman Bivvy TableLeeda Speciman Bivvy Table

Leeda Speciman Bivvy Table stolík Leeda Speciman Bivvy Table nôžka Leeda Speciman Bivvy Table poskladané nôžky

Delphin Works

Delphin Works je praktickým stolíkom, ktorý nájde svoje využitie primárne ako stolík do bivaku umiestnený niekde v blízkosti lehátka. Jedná sa o stolík určený na ukladanie bežných vecí, akými sú napr. mobilný telefón, doklady, kľúče, ale aj nástrahy, ihly, nožnice a iné súčasti rybárskej bižutérie, ktoré opakovane počas lovu používame. Je vyrobený z plastu a jeho pracovná plocha je rozdelená do centrálnej časti a dvoch bočných častí oddelených priečkou. Práve existujúce priečky dodávajú stolíku vysokú mieru praktickosti pri používaní. Stolík má štyri výškovo nastaviteľné a sklápateľné nohy. Súčasťou je aj praktické puzdro.

Aktuálna cena: 35,91 €

Rozmery

  • 60 cm x 30 cm
  • Nastaviteľná výška 24 cm – 34 cm

Delphin WorksDelphin Works

Delphin Works obal, balenie Delphin Works zatváranie balenia Delphin Works Delphin Works Delphin Works nôžky Delphin Works pätka

Carpon Delux

Carpon Delux je stolík väčších rozmerov, ktorého kovová konštrukcia ho predurčuje na použitie v rôznych podmienkach a na zvládanie aj veľkej záťaže. Pozitívom je, že okraje stolíka sú vyvýšené, čím do istej miery je možné zamedziť neželanému spadnutiu vecí zo stolíka. Rovnako pozitívne možno hodnotiť aj otvory na hrane v rohoch stolíka, vďaka ktorým môže napríklad dažďová voda odtekať. Všetky nohy sú teleskopické a zakončené pätkami typickými pre lehátka a stoličky, vďaka ktorým stolík pevne drží aj na rozmočenom, piesčitom či inom nespevnenom teréne. Pri rozložení sú nohy zabezpečené poistkou, ktorá zamedzuje neželanému zloženiu stolíka. Súčasťou balenia je aj praktické puzdro.

Aktuálna cena: 65,95 €

Rozmery

  • 50cm x 80cm
  • Nastaviteľná výška 28cm – 50cm

Carpon DeluxCarpon Delux

Carpon Delux obal, balenie Carpon Delux zatváranie obalu Carpon Delux Carpon Delux Carpon Delux Carpon Delux pätka Carpon Delux zaistenie nožičiek

Mivardi New Dynasty Hardcore XXL

Mivardi New Dynasty Hardcore XXL predstavuje jeden z najväčších stolíkov ponúkaných rybárskymi firmami. Celkové spracovanie pôsobí dostatočne robustne, aby stolík zvládol dlhodobé nasadenie pri rybačkách. Súčasťou pracovnej plochy stolíka je prevlek / návlek, ktorý je možné odobrať, napríklad v prípade potreby vyčistenia. Všetky nohy stolíka sú teleskopické a ukončené pätkami, ktoré poznáme z lehátok a kresiel. Zaujímavou, ale v celku šikovnou pomôckou je mierka na teleskopických nohách, ktorá slúži ako pomôcka pri rovnom postavení stola v nerovnom teréne. Súčasťou je kvalitné prepravné puzdro.

Aktuálna cena: 85,90 €

Rozmery

  • 79cm x 59cm
  • Nastaviteľná výška 44cm – 61cm

Mivardi New Dynasty Hardcore XXLMivardi New Dynasty Hardcore XXL

Mivardi New Dynasty Hardcore XXL balenie, obal Mivardi New Dynasty Hardcore XXL zatváranie obalu Mivardi New Dynasty Hardcore XXL Mivardi New Dynasty Hardcore XXL Mivardi New Dynasty Hardcore XXL Mivardi New Dynasty Hardcore XXL pätka Mivardi New Dynasty Hardcore XXL pätka Výsuvná nôžka Mivardi New Dynasty Hardcore XXL

Stolíky sú praktickou súčasťou výbavy mnohých rybárov, ktorú možno nevyhnutne nepotrebujeme, ale ktorá vo veľkej miere spríjemní pobyt pri vode. Žiadne neustále prekladanie vecí z vedier alebo tašiek. Stolíky sú k tomu, aby nám uľahčili orientáciu v našich veciach a aby sme sa na rybách zaoberali tým na čom záleží, a nie hľadaní kde sme odložili okuliare, ihlu či nadväzec. K dispozícii sú rôzne modely určené pre rôzne situácie a preferencie rybárov. Vyberie si naozaj každý.

Miroslav Fečko, rybár a bloger pre okfish.sk
O AUTOROVI

Miroslav Fečko

Miroslav Fečko je dlhoročný spolupracovník časopisu Slovenský RYBÁR a na svojom konte má viac ako stovku rybárskych článkov. V nich sa venuje zážitkom a postrehom z vlastného rybolovu, taktikám, radám, tipom a trikom ako vylepšiť rybolov a odborným recenziám rôzneho rybárskeho náradia. Je dlhoročným konzultantom firmy LK Baits, sponzorovaným rybárom Fox International a členom spolku Carp Dream Association.

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.