0
0,00 €

Predplatiteľ magazínu Slovenský RYBÁR (zľavový program)

OKfish.sk s magazínom Slovenský RYBÁR vám prináša možnosť nakupovať v zľavách až 11 %!
Stačí si predplatiť (mať zaplatenú) TLAČENÚ verziu (prípadne verziu KOMPLET) Slovenského RYBÁRA na jeden rok a automaticky získavate zľavu až do výšky 11 % na nákup rybárskych potrieb.

Ako si uplatniť zľavu?

Pre uplatnenie zľavy je potrebné v prvom kroku košíka zakliknúť položku "som predplatiteľ magazínu Slovenský RYBÁR a chcem si uplatniť až 11% zľavu na tento nákup" . Viď. obrázok nižšie. Ako si uplatniť predplatiteľskú zľavu

Následne bude vypočítaná suma po zľave. Existujú dve možnosti:

  • v prípade neovereného predplatiteľa (najmä pri prvom objednávaní v danom zľavovom programe) sa budú zobrazovať 2 ceny k úhrade: 1. cena pred zľavou, 2. cena po zľave, ktorá bude vyfakturovaná v prípade úspešného overenia predplatiteľa,
  • v prípade overeného predplatiteľa (najmä po prvej objednávke, kedy budete overený ako predplatiteľ) sa bude zobrazovať už iba 1 cena - po zľave až do termínu ukončenia predplatného.

POZOR! Fakturačné údaje musia byť totožné s menom a adresou predplatiteľa magazínu Slovenský RYBÁR!

Predplatiť si magazín Slovenský RYBÁR od 29,90 €.

Aktuálne vydanie magazínu Slovenský RYBÁR.

Aktuálne vydanie magazínu Slovenský RYBÁR
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 50 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

Zákaznícka podpora ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Ak potrebujete poradiť ohľadne výberu rybárskeho náradia alebo vašej objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.sk, alebo nám zavolajte na 0915 830 641.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.
16 rokov
s vami ...

Príbeh vzniku e-shopu OKfish je spojený s rybárskym časopisom Slovenský RYBÁR. Jeho vydavateľ a nadšený rybár zužitkoval svoje znalosti, kontakty, dlhoročné skúsenosti a založil rybársky e-shop. Postupne pribúdali produkty, značky a hlavne zákazníci. V súčasnosti nájdete v e-shope viac ako 30 000 položiek pre všetky spôsobu lovu, 350 kvalitných rybárskych značiek a viac ako 6 000 noviniek každý rok. Preferujeme kvalitu produktov a služieb. Sledujeme trendy a spolupracujeme so skúsenými rybármi a renomovanými rybárskymi firmami.

...ďakujeme Vám za to.