Krmivo BROWNING Cripsy Carp, popis a video
To najlepšie na kaprov a veľkých pleskáčov.
Zabudnite na neúspech! Ideálne na preteky a rybolov, kde vsádzate na úspech.
Krmivo špeciálne navrhnuté na lov kaprov a pleskáčov. Hrubá štruktúra, špecifická aróma a osvedčené atraktory v krmive.
Crispy Carp - nová rada krmív, ktorá vďaka svojej svetlej farbe a intenzívnej ovocnej aróme selektívne priláka veľké ryby, ako je kapor, pleskáč. Táto zmes dokáže ryby udržať na lovnom mieste po veľmi dlhú dobu. Veľmi hrubé krmivo s veľkým množstvom častíc.
Cripsy Carp dobre viaže pridávané krmivá a vďaka svojej svetlosti a ovocnej aróme je toto krmivo takmer dokonalé. Zvláštnosťou je pridanie cornflakesov (kukuričných lupienkov), ktoré tejto zmesi dávajú nezameniteľný vzhľad a jedinečnú chuť.
Krmivo je testované a odporúčané Browning Feeder Team Slovakia.
Balenie 1 kg.
Najosvedčenejší recept Feeder tímu:
RECEPT 1 Kapor a pleskáč:
21638 - Crispy Carp
21637 - Grand Competition
RECEPT 2 Kapor a pleskáč:
21638 - Crispy Carp
21639 - Cripsy Big Bream
RECEPT 3 Kapor a pleskáč:
21638 - Crispy Carp
21657 - Grand Slam
ODPORUČANIE: pre správnu funkčnosť krmív BROWNING je potrebné miešať zmesi minimálne 12 hodín dopredu, tým sa zvyšuje efektivita.
Miešame Browning zmesi - je výsledok rozhovoru s rybármi na miestnej vode, kde som ťahal rybu za rybou a oni sa zo zvedavosti zastavili na akú zmes chytám. Uvediem príklady ako úspešne miešať a chytať na zmesi Browning, aká zmes sa hodí na zmiešanie inou zmesou - čo však neznamená, že nemôžete experimentovať aj Vy. Miešanie zmesí nie je umenie, len musíte dodržať pár zásad, ktoré majú vplyv na konečnú kvalitu zmesi. V prvom rade ale musím upozorniť, že recepty ktoré uverejním sú určené pre rybára, ktorý si chce dobre zachytať. Recepty mám vyskúšané a garantujem ich úspešnosť.
Poďme miešať:
Hneď ako zoberiete vrecko zo zmesou do ruky, do druhej ruky zoberte sito. Zmes preosejte a všetko hrubé vyhoďte. Ak miešate viac druhov zmesí, zmiešajte si ich najskôr v suchom stave. Suchú zmes riadne rozmiešame a pomaly pridávame vodu až kým zmes nie je dostatočne vlhká. Najlepšie to spoznáte, keď sa dá zo zmesi rukou urobiť guľa, ktorú bez problémov dokážete rozdrviť späť do sypkého stavu a na dotyk je zmes "chladná". Zmes potom opäť preosejeme a necháte "stáť". (hovorím tomu "dozrieť"....)