Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €
TEL. OBJEDNÁVKY 0915 830 641
8:00-12:00 | 13:00-16:00

Právna doložka

Prevádzkovateľom tohto serveru je spoločnosť Slovenský RYBÁR s.r.o., ktorá sa zaväzuje k nižšie uvedenému.

Osobné údaje

Všetky osobné údaje sú uchovávané v súlade s platnými zákonmi SR.
Osobné údaje nie sú poskytované žiadnej tretej strane, okrem zmluvných prepravcov, ktorým sú poskytnuté informácie len v rozsahu potrebnom k bezproblémovému doručeniu zásielok.
Údaje o nákupoch a správaní sa zákazníkov budú použité len pre zákonné potreby prevádzkovateľa webstránky.

Zodpovednosť

Spoločnosť Slovenský RYBÁR s.r.o. upozorňuje, že informácie na webových stránkach jej obchodu sú z časti preberané od tretích strán, môžu obsahovať vecné a technické nepresnosti, či typografické chyby a môžu byť aktualizované bez predchádzajúceho upozornenia.
Spoločnosť Slovenský RYBÁR s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť produkty a služby popísané na svojich stránkach a negarantuje vecnú správnosť ich obsahu.
Spoločnosť Slovenský RYBÁR nenesie voči inej strane zodpovednosť za priame, nepriame, mimoriadne alebo iné následné škody, spôsobené použitím informácií z jej vlastných alebo odkazovaných webových stránok, vrátane (ale nie výhradne) ušlého zisku, vynaložených nákladov, prerušenia činnosti a ďaľších škôd.
Spoločnosť Slovenský RYBÁR s.r.o neposkytuje žiadne garancie a záruky okrem záruk vyplývajúcich zo zákona a záruk, ktoré nad rámec zákona poskytujú dodávatelia výrobkov a poskytovatelia služieb, ktoré sú ponúkané, pokiaľ je to u takých výrobkov a služieb výslovne uvedené.
Informácie uvedené na webových stránkach spoločnosti Slovenský RYBÁR s.r.o. nie je možné interpretovať ako prehlásenie o vhodnosti výrobkov a služieb pre niektorý konkrétny účel.

Copyright

Táto webstránka je ako v časti tak aj v celku autorským dielom. Výhradné práva na všetky materiály sú majetkom prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené.
Žiadna časť tejto webstránky (najmä texty, obrázky, popisy, rozdelenie kategórií, obchodné podmienky ani daľšie časti), v celku ani v častiach, nesmie byť kopírovaná alebo inak prezentovaná bez výslovného súhlasu prevádzkovateľa.
Produkty a služby, ktoré sú na webových stránkach uvedené, informácie o nich a ich vyzobrazenie môžu byť chránené daľšími právami dotknutých osôb.
Názvy a označenia výrobkov, služieb, firiem a spoločností môžu byť registrovanými obchodnými známkami príslušných vlastníkov.

Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 50 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Vzhľadom na zvýšený nápor počas COVID pandémie
môže doručenie meškať.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.