Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
0
0,00 €

Pstruhová sezóna

Zaujímavé články

Začíname so pstruhovou prívlačou

Je začiatok mája, jar je v plnom prúde a dlho očakávaná pstruhová sezóna sa nám pomaly, ale isto rozbieha.Viacerí rybári po dlhej zime opäť vyrazili k vode. Ani ja nie som výnimkou, pretože rok čo rok sa neviem dočkať prvých pstruhových vychádzok.

zdroj: www.slovenskyrybar.sk Prečítať článok

Trollingom na morské pstruhy

Svoje prvé skúsenosti s touto lenivou verziou prívlače – trollingom – pri love morských pstruhov a iných dravcov som získaval s malými blinkrami do maximálnej dĺžky 9 cm, ktoré rybári radi používajú pri love z brehu... V Nemecku používame pojem blinker aj na plandavku.

zdroj: www.slovenskyrybar.sk Prečítať článok

Výprava snov

Lovu hlavátok som prepadol hneď pri svojej prvej výprave. Odvtedy si zimu bez ich lovu nedokážem predstaviť. Zážitky, ktoré som mal pri zimných hlavátkových výpravách, patria k tým najsilnejším aj vďaka tímovému poňatiu nášho chytania a skvelým kamarátom, ktorí za tie roky so mnou pri vode boli.

zdroj: www.slovenskyrybar.sk Prečítať článok

Na pstruhy s gumenými nástrahami

Už sa to blíži. Určite nie som sám, kto nedočkavo odpočítava dni do začiatku pstruhovej sezóny. Veď kto by sa netešil na akrobatické výskoky, silné výpady a rozprávkové farby našich bodkáčov. Práve pre ich typickú bojovnosť a jedinečné sfarbenie si lov pstruhov získava čoraz väčšiu pozornosť.

zdroj: www.slovenskyrybar.sk Prečítať článok

Bodkovaná dovolenka

Prinajmenšom polovicu roku 2020 si budeme viacerí pamätať ako obdobie silne ovplyvnené novodobým korona-fenoménom. Život sa spomalil, čo značne pocítil cestovný ruch. Dovolenka ďaleko za hranicami sa prestala skloňovať a za miesta oddychu Slováci volili slovenské, české či iné blízke destinácie. My sme sa rozhodli pre Prahu.

zdroj: www.slovenskyrybar.sk Prečítať článok

Pripravení na prívlač?

Na jar sa ukladá na „zimný“ spánok, v lete poteší, na jeseň vrcholí a v zime príjemne zahreje. Už je to tu! Opäť môžeme oprášiť svoju prívlačovú výbavu.

zdroj: www.slovenskyrybar.sk Prečítať článok

Škótsko - lov lososov v rybárskom raji

Nádherná krajina s fantastickými ľuďmi a ešte krajšou panenskou prírodou so všetkým, čo k tomu patrí – množstvo divokých zvierat, vtákov a rýb. Pre nás tichých bláznov je to krajina s úžasným rybárskym vyžitím. Na výber je nádherné pobrežie, kde sa nezriedka dajú vidieť tulene, veľryby, žraloky aj delfíny.

zdroj: www.slovenskyrybar.sk Prečítať článok

Bodkovaní krásavci

Priatelia a kamaráti, práve sa nám začalo naše obľúbené chytanie pstruhov na našich riekach a potokoch. Ako každý rok, znovu sa pripravujeme a vymýšľame, ako tých našich bodkovaných krásavcov prekabátiť...

zdroj: www.slovenskyrybar.sk Prečítať článok

Na potulkách za bodkáčikmi

Začiatok jari nám prináša mnoho pekných chvíľ pri vode a kam inam môžeme ísť pred začiatkom hlavnej sezóny lovu dravcov než na pstruhové vody. Človek musí v dnešnej dobe vypnúť a pokiaľ má rybolov naozaj rád, to čakanie do júna mu jednoducho nedá a vybehne si k vode kam sa dá, tak ako aj ja.

zdroj: www.slovenskyrybar.sk Prečítať článok
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru od 50 €
máte dopravu ZADARMO.

Doručenie tovaru do 24 hodín DORUČENIE DO 24 HODÍN

Objednaný tovar (skladom) Vám doručíme
do 24 hodín počas pracovných dní.

Vzhľadom na zvýšený nápor počas COVID pandémie
môže doručenie meškať.

Predaj na splátky PREDAJ NA SPLÁTKY

V našom e-shope je možné nakúpiť
aj na splátky cez Quatro už od 100 €.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
Zadajte svoj e-mail a dostávajte informácie o novinkách a aktuálnych akciách.